Jump to content


Parkiranje u Beču


Dacho

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Ako može mala pomoc, krajem mjeseca sa obitelji putujem avionom iz Beča i trebam negdje ostaviti auto na 15 dana. Nasao  sam preko raznih stranica nekoliko parkiralista ali nista za manje od 80€ za tih 15 dana. Ima li netko preporuku ili iskustva?

Link to comment
Share on other sites

Има и у Бечу паркинга који су 6 еура на сат, никакав проблем. Најјефтинији су Парк & Рајд који су око 3,6 Еур на дан, али има на ободима града делова где се може паркирати напољу бесплатно.

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, safet said:

2€ na dan je preskupo. 

2€ na dan u Becu je dzabe.

U nekoj selendri na obodu Beograda je sigurno jeftinije ali kapiram da ko ima za avionsku kartu iz Beca prema ko zna gde i to (fala bogu) sa porodicom, pa ima baljda i 2,3,5€ dnevno za obezbedjen parking.

Nadam se svakako da je u pitanju neka lepa zgoda, turisticko putovanje, uzivancija...

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Dacho said:

Pozdrav svima.

Ako može mala pomoc, krajem mjeseca sa obitelji putujem avionom iz Beča i trebam negdje ostaviti auto na 15 dana. Nasao  sam preko raznih stranica nekoliko parkiralista ali nista za manje od 80€ za tih 15 dana. Ima li netko preporuku ili iskustva?

nemam,

jedino želim da poželim srećan i uspešan put!!!

p.s. 80€ za 15 dana je bagatela. Govori ti to korisnik parkinga aerodroma Nikola Tesla Bgd.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Sonichammer said:

2€ na dan u Becu je dzabe.

U nekoj selendri na obodu Beograda je sigurno jeftinije ali kapiram da ko ima za avionsku kartu iz Beca prema ko zna gde i to (fala bogu) sa porodicom, pa ima baljda i 2,3,5€ dnevno za obezbedjen parking.

Nadam se svakako da je u pitanju neka lepa zgoda, turisticko putovanje, uzivancija...

Ne znam gdje bi to bilo za 2€, mozda po satu...

Ako ima za te pare molio bih info gdje.

Ide se na zimovanje u Egipat, 14 daa. Poanta je da posvuda malo uštediš pa da se moze ovakav put tj. odmor platiti...;)

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, zflazar said:

nemam,

jedino želim da poželim srećan i uspešan put!!!

p.s. 80€ za 15 dana je bagatela. Govori ti to korisnik parkinga aerodroma Nikola Tesla Bgd.

Imas milion parkinga koji su na Ledinama. Ostavis auto, oni te odbace do aerodruma i dočekaju te kad sletiš. Vožnja traje manje od 5 minuta. Ovi likovi su najbliži https://aeropark011.rs/ a koristio sam https://aerodrom-parking.com/

Cena izadje npr 300 dinara po danu.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Dacho said:

Ne znam gdje bi to bilo za 2€, mozda po satu...

Ako ima za te pare molio bih info gdje.

Ide se na zimovanje u Egipat, 14 daa. Poanta je da posvuda malo uštediš pa da se moze ovakav put tj. odmor platiti...;)

Ne znam da li ima i gde.

Komentarisao sam neciju izjavu da je 2€/dan skupo.

Lep provod zelim!

Link to comment
Share on other sites

On 6.12.2019. at 9:51, Ljuba said:

Imas milion parkinga koji su na Ledinama. Ostavis auto, oni te odbace do aerodruma i dočekaju te kad sletiš. Vožnja traje manje od 5 minuta. Ovi likovi su najbliži https://aeropark011.rs/ a koristio sam https://aerodrom-parking.com/

Cena izadje npr 300 dinara po danu.

hvala na informaciji!!!

sjajna opcija su i jedna i druga :)

Link to comment
Share on other sites

Ja vec par godina koristim aerodrom-parking.com ,sve vrlo fino funkcionise.Vajber porukom ti posalju snimak od izlaska sa autoputa kako da ih nadjes sacekaju te.zvrcnes ih samo telefonom dok cekas prtljag u povratku i cekaju te na terminalu.Sad su jos blize nego ranije,kola na sigurnom ogradjenom prostoru pod kamerama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...