Jump to content


Bowers & Wilkins P6


Vladd

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minuta ranije, zeljko1974 said:

Jes,pa da ga strefi flasa coca cole, kao u filmu Bogovi su pali na teme >::)

:lol:

Verujem ja da aceton bolje skida nekakve naslage, ali tako mala količina na štapiću se osuši pre nego li približiš štapić činču. On je izuzetno brz na isparavanju. Onda bi čovek mogao da doda više i sve više dok se ne ispostavi da mora baš da nakvasi vaticu na vrhu, tada može flajka da padne sa nebesa i kapne na neku plastiku. A i štapić je od plastike, pa ko zna da li sa tim acetonm ne ode i deo te plastike na činč. To sa acetonom, možda samo ako bi se vata namotala na čačkalicu  npr.

Svakako je najbolje da nabavi neki kontakt spray i mirno spava. Ima tema o tome, i čini mi se da je tamo apsolvirano koji sprej je za koju namenu. Mislim da nisu ni skupi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Father said:

:lol:

Verujem ja da aceton bolje skida nekakve naslage, ali tako mala količina na štapiću se osuši pre nego li približiš štapić činču. On je izuzetno brz na isparavanju. Onda bi čovek mogao da doda više i sve više dok se ne ispostavi da mora baš da nakvasi vaticu na vrhu, tada može flajka da padne sa nebesa i kapne na neku plastiku. A i štapić je od plastike, pa ko zna da li sa tim acetonm ne ode i deo te plastike na činč. To sa acetonom, možda samo ako bi se vata namotala na čačkalicu  npr.

Svakako je najbolje da nabavi neki kontakt spray i mirno spava. Ima tema o tome, i čini mi se da je tamo apsolvirano koji sprej je za koju namenu. Mislim da nisu ni skupi.

Nece se osusiti tako mala kolicina.......jos sam vam napisao da ja koristim aceton vec dugi niy godina, samo metalne delove cistim sa njim, i radi posao savrseno.Ne treba praviti pricu oko toga.To je tako.

 

Link to comment
Share on other sites

Van-den-Hul_The_Solution.jpg

THE SOLUTION CONTACT TREATMENT AND PROTECTION FLUID

A ovo je suštinski najvažnije:

- Definition, resolution and overall ambience are enhanced with clean connectors. Dirt acts as a barrier causing the audio signal to intermodulate with the (noisy) ground leakage currents (*) flowing through the shielding of contacts and interconnects.

- Applying tips: Pre-clean the contacts by rubbing them thoroughly using a paper towel wet with pure alcohol (Never use sandpaper!).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...