Jump to content


Black Friday/Cyber Monday


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

@Willi Studer nemojte molim Vas  sad kao EU predstavnici jednako po svima ...

Ko je to radio , mislim na "prepucavanja, hajdžekovanja i privatizovanja" , pa da dodam još i uvrede na lični račun ?

Ako nemate snage da makar javno i ozbiljno upozorite i Simu Sonica onda sve ovo nema smisla ...

I koji put već brišete njegove postove sa uvredama ...jel ga vi čuvate od njega samog ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 minuta ranije, brijac said:

@Willi Studer pa sto onda ne sutnes i ovu bebu nam Sonica, kad ni slajmaru u lice ne zasluzuje kad vec ocisti temu :) Ljiga teska. 

Ah... mogu i ja da se strpim jedan dan...

Brijac, smrade...Sto se krijes iza “jakog” nick-a,  dodji da mi to kazes u lice ako nisi beba. :)

Link to comment
Share on other sites

44 minuta ranije, Ljuba said:

Nije za flejmovanje nego za "šlajmaru u lice". 

Ako stajete na stranu članovima sa ovakvim rečnikom, onda to najviše govori o vama. 

Ja sam mislio na neke ranije postove koji su zapoceli kavgu i prepucavanje, a jesu flejm nicim izazvan.

Zato recimo u fudbalu kad se pokace dva igraca, obicno obojica dobiju po zuti karton a ne samo jedan. I tu se ne gleda ko se vise gurao.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ljuba said:

Nije za flejmovanje nego za "šlajmaru u lice". 

Ako stajete na stranu članovima sa ovakvim rečnikom, onda to najviše govori o vama. 

A za etiketiranje u vidu "džukačkog ponašanja"  ? Suspenzija je  OK ali treba i javno reći i podvući da se to ne događa opet i opet 

Sklanjanjem njegovih (Sonicovih) izliva (brisanje postova i generalne izjave) samo potpomažete sledeći ...

Sećate se slučaja Peterson od pre tri godine ? 

Link to comment
Share on other sites

Draga mi gospodo moderatori @Willi Studer @Ljuba ajmo lepo da razjasnimo malo situaciju, koja ako do sad nije bila, sad je jasna da ovo sve vise i vise lici na partijsku grupaciju i sticenje zasticenih. No, jasno je meni da uvek ima protekcije osoba koje pune dzepove novcem. Necu dalje oko toga, jer vec preizilazi trenutnu situaciju koja je nastala. 

Dakle, psovke koje napominjete radi opravdavanja vase akcije, apsolutno su pogresno protumacene. Naime, napisao sam ne zasluzuje ni slajmaru u lice, i to nije direktan atak niti je psovka. Sljam je klasifikacija, ne uvreda. Vi mislite sta hocete, ali bi mogli da poradite na razlikovanju pojmova. 

I da, ajmo oko tog upozorenja da se pozabavimo. Moj komentar gore je nastao PRE nego sto je Willi EDITOVAO svoj post gde je naveo upozorenja, NITI je isto bilo izdato pre nego sto sam napisao komentar. Tako da gospodo..

Malo me brine, sto osoba koju protektujete, vec dvaput izaziva na fizicko nasiilje i preti istim, pa se na to ne reaguje al ajd. Sto se mene tice, osoba me moze kontaktirati preko poruke i mozemo se naci jer megdan niko nikad ni za vreme turaka u mojoj porodici nije odbijao, nije red ni sad. 

Sto se tice generalno malo "struje" na forumu, mnogo toga prodje neopazano, ili se stave ***** pa to ne podilazi pod pravila, dovoljno da se iscita malo forum te svaki par tema ima mnogo gore "vredjanje" nego sto je ovde sankcionisano pa nista. 

I jasno mi je da ovo ide u offtopic, no tu je picvajz nastao, nisam nasao prikladnije mesto. Jedna stvar koja me izjeda generalno nevezano samo za forum, je nepravda i takve stvari ne trpim pa makar pukao. Tako da slobodno cenzurisite i ovo, stavite mi opet opomenu, ovog puta mozda i zasluzno jer pisem u temi koja delimicno nema veze sa tim, mozda i neopravdano jer ne sumnjam da ce izaci neki vid opravdanja sa vase strane. 

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Ljuba said:

Brijanje međunožja smo pogrešno shvatili? 

Ok, poslednja opomena pred ban. 

Nikakav drugi komentar na gore napisano, a i obrisano. Da ne spomenem ko je brijanje prvi spomenuo. Ok. Nema problema. Sve jasno ;) Videli su i ostali sta je sve bilo i kakvi su uzrocno poslednicki komentari nastali. I covek posle 8 opomena da ne popije ban, uz sve fizicke pretnje, a ja posle jedne benigdne opomene. Ok, jasno. Evo stavljam sve ljude takve sorte na ignore, da vam istina i pravda ne pravi  probleme na forumu. Da ne dodjem u situaciju da popijem ban radi toga. Ipak mi je drazi forum ovaj no onaj drugi, i vrlo rado cu savet i iskustvo deliti ko zeli, tako da eto. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Ljuba said:

Lepo. Ali Sonic je dobio 7 dana ban. 

Koji put ? Jel ima nekih  količinskih popusta ?

Jel se sabiraju ti "banovi" kao tačkice u saobraćaju ...

@Ljuba -o , ne mogu da se otmem utisku da Vam je politika prema Simi popustljiva preko svake mere ... a pozivam i ostale članove da ako isto misle  to ovde i javno kažu.

 

Dakle u više navrata on prvi krene sa prostački uvredama nedostojnim pijace i onda ga vi malo smirite , pobrišete postove , on dobije ban i mir mir mir niko nije kriv,  do sledećeg puta a to bude brzo ...

Razmislite malo o tome , sad je već ova priča postala kliše .  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Delija said:

Nije bas da ga odredjena ekipa ne provocira konstantno.

ja ga nisam provocirao , ali sam dobio etikete da se ponašam "džukaćki"  , bezobrazno , plitko itd.

kad sam mu slao kupce bio je slatkorečiviji , zahvaljivao mi se itd. 

sad tih postova nema i to može mnoge da zbuni ...dakle mišljenja sam da ga moderacija kažnjava nedovoljno ali istovremeno i štiti i to debelo  i to najviše od njega samog

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...