Jump to content


Tjuner


Zoks77

Recommended Posts

Pređem preko cele skale svakih par meseci i objektivno nema šta da se sluša. Osim RB1, RB2 i RB3, sve ostalo je loše. Muziku tek neću da komentarišem. FM radio umire i kod nas!!! Kad sam bio mlad tjuner mi je radio po ceo dan. Bojim se bacićeš pare osim ako nećeš da ti lepo svetli u mraku. Žao mi je što je tako.:(

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Zoks77 said:

Stigao tjuner jako sam zadovoljan kako zvuci sa JBL 4301 

Тјунер.jpg

E, to je najboljezvučeći tjuner koji sam slušao! Želeo sam ga, u jednom momentu bio blizu ali mi nije bilo suđeno. Uživaj, kupio si dobar tjuner.:) E sad šta ćeš da slušaš..........................................................

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Kolege, da li neko ima tjuner Grundig 7500?

Kakav je to tjuner zvučno?

Na fmfunerinfo sam pročitao misljenje ali ga nisu uporedili sa nečim što je meni poznato.

Zahvaljujem unapred za pomoć.

 

 

Srecko, za ove pare(oko 30e) nema boljeg zvuka, garantujem

 

5910b38f702f352fa95c1cc4c4b2e3a9.jpg

 

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem na savetu g. Spachek.
Da čuo sam da je Wega dobar tjuner.
Imao sam već dobrih tjunera: Revox B261, Pioneer F-99X, sada Kenwood KT990D koga je fmtjuner.info svrstao na valjda 11 mesto svih vremena (stvarno je odličan).
Problem je što je počeo da drifta oko stanice i treba da ga sredim a zbog korone ništa necu preduzimati do daljnjeg pa sam hteo da kupim neki solidan tjuner na nevideno (dok ne sredim Kenwood) jer ne želim da idem i gledam i slušam tjunere (mator sam).
Niije problem i da platim i više ali sobzirom da bih ga uzeo na nevideno to sada ne treba da bude iznad 100-120€, ne bi bilo racionalno jer to će ionako biti oroceno resenje, znate već kakvi znaju da budu prodavci sa KP.
Izvinjavam se sto sam bio opširan.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Spachek said:

Srecko, za ove pare(oko 30e) nema boljeg zvuka, garantujem

 

5910b38f702f352fa95c1cc4c4b2e3a9.jpg

 

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 

 

 

Čekaj, ovo još stoji od prošlog novembra i cena je i dalje ista???

Kao što neko reče, radio stanice i izbor muzike na njima je odavno mrtav. Ovo treba da ide na poklon, za nula dinara. Samo će mesto da zauzima. 

Kao klinac nisam gasio radio, sad je katastrofa. 

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, ovo još stoji od prošlog novembra i cena je i dalje ista???
Kao što neko reče, radio stanice i izbor muzike na njima je odavno mrtav. Ovo treba da ide na poklon, za nula dinara. Samo će mesto da zauzima. 
Kao klinac nisam gasio radio, sad je katastrofa. 

Ne znam, sliku sam nasumicno preuzeo sa interneta

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek, kad je HiFi u pitanju, neko voli a neko ne upravo tjuner; naravno uz saglasnost da sve što ste rekli stoji.
Preporučujem Vam (ako već niste pogledali) temu moderatora gospodina Willija o tjunerima i FM-u.
Tu možete videti šta je prava ljubav prema radiju.

Link to comment
Share on other sites

@Dragan Panev  Mi nesto stariji pamtimo i radio program i tjunere iz skroz drugog ugla od danasnjeg. Danasnji kolekcionarski primerci starih uredjaja pomalo su za neke od nas ostvarenje decackih snova.Imati nekog Revox-a,neki vrhunski stari Sansui,taj pomenuti Kenwood ...to se ne meri parama vec zadovoljstvom koje se zove " Žal za mlados' '' Kupuju ih kolekcionari širom sveta gde god ima jos FM-a.Zvuk je tu u potpuno drugom planu. Inace slazem se i oko izbora stanica,loseg kvaliteta zvuka i  meni vaznije od toga programa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...