Jump to content


Moze pomoc ili savet.


lobster6117

Recommended Posts

3 minuta ranije, lobster6117 said:

Jedno pitanje ako moze savet, da li praviti filter posebna kutija, i mogu li ga staviti u letvu da spojim to sve u jednu kutiju. Moze savet prednost i mane. Iskusva dobrodosla.

У летву наравно. Кратке везе и скраћење време израде.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, lobster6117 said:

Ovako nesto, i da ubacim filter, i moze zvezdasto ozicavanje?

Šta god da praviš, prvo napravi u nekoj plastičnoj kutiji, pa ako ti se svidi zvučni rezultat idi na finalnu varijantu. Vodi računa o bezbednosti na prvom mestu, ipak su to opasne igračke.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kumu se vuklo po fiokama - ne treba mu, pa mi je dao dva ovijeh:

320640473_ScreenShot2019-12-08at10_03_23AM.thumb.png.1bdd904c021b7b4e8c222364ca6e8b83.png

Hteo bi hda napravim interkonekt sa Klotz ais-mc5000 ali mi fale još dva ovakva.

Ima da se pazari na Aliju (gde ih je i on nabavio) za 1,5EUR ali ko da čeka 40 dana :D

Ako neko ima viška na poklon ili na prodaju molim nek se javi ovde ili na PP

PS

Kaže mi Kum da su na svim konektorima (ovim "kineskim WBT") bili različiti serijski brojevi, pa smo kontemplirali nad činjenicom da kopije imaju svoje serijske brojeve i to sve različite (!?!?!) Jel ovo još nekome deluje intrigantno?

Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Kumu se vuklo po fiokama - ne treba mu, pa mi je dao dva ovijeh:
320640473_ScreenShot2019-12-08at10_03_23AM.thumb.png.1bdd904c021b7b4e8c222364ca6e8b83.png
Hteo bi hda napravim interkonekt sa Klotz ais-mc5000 ali mi fale još dva ovakva.
Ima da se pazari na Aliju (gde ih je i on nabavio) za 1,5EUR ali ko da čeka 40 dana
Ako neko ima viška na poklon ili na prodaju molim nek se javi ovde ili na PP
PS
Kaže mi Kum da su na svim konektorima (ovim "kineskim WBT") bili različiti serijski brojevi, pa smo kontemplirali nad činjenicom da kopije imaju svoje serijske brojeve i to sve različite (!?!?!) Jel ovo još nekome deluje intrigantno?
Unapred hvala!
Ako su dobri interkonektori oko 20€, npr Audioques Tower, ne vidim neku svrhu pravljenja, teško da će ti sa Alija kad se naprave biti bolji od ovivih .

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Engine said:

Onda probaj da napraviš interkonekte sa narandžastim ili paklenim, uputstvo imaš na forumu, father tvrdi da su bolji od komercijalnih.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Vrlo rado, samo da se dokopam ova dva "nedostajuća" rca :D

Propustio sam priču o interkonektima od "paklenog" (može link na post?)

a zvučničke sam napravio upravo od od njega u verziji 4x2x0.8mm (quad star varijanta) treba da ih porinem ovih dana

Link to comment
Share on other sites

Imam ih, bolji su nego ono sto se prodaje u kanibalu, i to po kojim bezobraznim cenama se tamo valjaju.. Pogotovu sto za neke stvari tvrde da je tellurium bakar, a lepi se magnet ko blesav :) Inace taj cinc je bolje zvucao posle dubokog krio tretmana. Takodje, skini im kapice kad montiras, isto bolje zvuci bez. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...