Jump to content


Cabasse radio problem


Nemanjaneca

Recommended Posts

Evo ovakav je, pazi kabal nije sigurno, dzek  ili taj swith da mozda negde nema mase pa krci susti pisti ja stvarno nemam blage veze.. Jednostavno voleo bi da mi svira muzika preko ovoga posto je sigurno zvuk bruka u odnosu na one kante od fm transmitera.

IMG_20191112_215027.jpg

I da to je ovaj uredjaj, da napomenem spojen kuci na 12v prikacen na mini liniju radi perfekt! Znaci nije do njega i obicnog aux kabla.

3597542311405359019.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Nemanjaneca said:

Ima li neko da lupi bilo sta, razbicu i kola i radio...

Ps. Jel ima kakva druga mogucnost ovaj uredjaj da se spoji na neki drugi nacin, sa zicama da presecem dzek 

A da pokušaš s parama, mis'im, da odeš u specijalizovani servis i da platiš majstoru da ti to reši?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Nemanjaneca said:

U servis je najmanji problem da se ode. U sustini svaki registrovani clan je majstor na neki svoj nacin "Jel ti ovakav kabal? pa kad se kaze da jeste muk, sto u sustini nema majstora, nego samo da se napise nesto.:-P

Onda ipak razbij kola i radio.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Teško ćeš dobiti pomoć dok jasno ne objasniš šta si gde i kako zakačio. Ovo do sada što si nabrojao je konfuzno.

Da li radio u tvom automobilu ima AUX ulaz? Ne audio ulaz od CD šaržera, već baš AUX, predviđen da se kače spoljašnji audio uređaji preko 3.5mm konektora?

Ako ima, onda umesto tog AUX-a kačiš taj BT modul.
Ako nemaš pravi AUX input, već planiraš da taj modul prikačiš na ulaz za CD šaržer, onda je pitanje kako logika u radiju tretira taj signal, kada u komandnom delu/kabelu nema response od CD šaržera?!?

Imam identičan BT modul kupljen na AE i montiran na Forda, i to lepo radi, ali sam morao da otkačim originalni 3.5mm AUX konektor koji je kabelom vodio do onog box-a za sitnice ispred suvozača, i prikačim taj sa Ali-ja. Moj primerak je imao problem sa masom u konektoru, ali je rešeno sa malo njakanja samog konektora.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala vam na odgovoru, nisam imao zivaca vise da cackam pa nisam post dugo gledao.

Pazi meni je klot radio napred sto se vidi na slikama gore, a iza imam samo konektore koje nabijem u radio tj. Ovaj dzek gurnem umesto sarzera i on bi trebao da svira sto sam video na slikama od ljudi sto su kupili sa AE i pisali su da je okej ,perfect. Tako da kada ja gurnem njega meni susti i pisti ali se razume koja je pesma ono da nacurim usi, a spojim taj isti dzek na pojacalo prikacim na 12v od adaptera i radi ekstra. Otvarao radio, vizuelno je okej, kupljen auto bez sarzera, nit je ikad bio.

Ps. Ovo vam je odlicna stvar meni jedan od 5v radi na pojacalu u sobi i grmi domet ide kroz zidove i ne secka nigde jedno 10m, da se poredi sa FM transmiterom nema trika... Ja ga spajao i napravio za 3$ ukupno. A u prodaji je oko 15,20e uredjaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...