Jump to content


Network player-streamer


Thecoki

Recommended Posts

Cambridge Audio 851N, нешто од Coctail Audio, можда OPPO 105D па имаш и цд плејер. Зависи шта ти је приоритет?

Лично сам размишљао о 851N у неком моменту, али се ипак полудело...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Filipescu said:

Cambridge Audio 851N, нешто од Coctail Audio, можда OPPO 105D па имаш и цд плејер. Зависи шта ти је приоритет?

Лично сам размишљао о 851N у неком моменту, али се ипак полудело...

Imam predpojacalo Rotel Rc 1572 i Snagas Rotel Rb 1552mk2 ,Thorens neki caletov iz 1972god,fale mi cd i network player.Sada bih pre kupio network player.Razmisaljo sam o Cambridge Audio CXN V2?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Branislav81 said:

Imam predpojacalo Rotel Rc 1572 i Snagas Rotel Rb 1552mk2 ,Thorens neki caletov iz 1972god,fale mi cd i network player.Sada bih pre kupio network player.Razmisaljo sam o Cambridge Audio CXN V2?

Hvala

Јел ти примарно да слушаш сопствене фајлове или стриминг са неке платформе? Капирам да је и тај Кембриџ ок, мада вероватно звучно испод 851N.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filipescu said:

Јел ти примарно да слушаш сопствене фајлове или стриминг са неке платформе? Капирам да је и тај Кембриџ ок, мада вероватно звучно испод 851N.

Zbog male kolkcije svojih za sada mi je prioritet striming.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Filipescu said:

Јел ти примарно да слушаш сопствене фајлове или стриминг са неке платформе? Капирам да је и тај Кембриџ ок, мада вероватно звучно испод 851N.

Gde ima 851N za 1000e?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Auralic Aries MINI  koji sada polovan može da se nađe za cca 350€

Imam DIY linearno napajanje (LPS) i prezadovoljan sam sa zvukom 

Poredio sam ga Coctail Audio X50 PRO koji košta oko 4.000 € i nije se osramotio ...

Takođe sam ga poredio sa Melco-vim najsalbijim modelom N1A i moram priznati da Melco baš baš dobro svira ali ipak on je oko 2.000€

Za 1.000€ možeš dobaciti do Auralic Aries u full verziji sa femto klokom  i fabrićkim LPS-om koji je po meni najbolji odnos cene i kvaliteta u toj visini budžeta ....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lalelala said:

Ja koristim Auralic Aries MINI  koji sada polovan može da se nađe za cca 350€

Imam DIY linearno napajanje (LPS) i prezadovoljan sam sa zvukom 

Poredio sam ga Coctail Audio X50 PRO koji košta oko 4.000 € i nije se osramotio ...

Takođe sam ga poredio sa Melco-vim najsalbijim modelom N1A i moram priznati da Melco baš baš dobro svira ali ipak on je oko 2.000€

Za 1.000€ možeš dobaciti do Auralic Aries u full verziji sa femto klokom  i fabrićkim LPS-om koji je po meni najbolji odnos cene i kvaliteta u toj visini budžeta ....

Hvala na pomoci,svaki savet i info mi znaci puno.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Да, заборавих Ауралик што рече Лала. Из његовог теста можеш закључити да не треба бацати хиљаде евара на компоненте. Дакле, само у каблове треба утући паре :D.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Filipescu said:

Да, заборавих Ауралик што рече Лала. Из његовог теста можеш закључити да не треба бацати хиљаде евара на компоненте. Дакле, само у каблове треба утући паре :D.

Definitivno sam to uocio tako da ostaje 500e vise za kutije:cheers

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Zexx said:

Ne verujem, osim da se pojuri polovan u inostranstvu, ali predlažem da se strpiš do sajma i poslušaš CXN v2, ja za te pare ne bih tražio bolje.

Hocu to mi je i plan,trazim preporuke Vas iskusnih da svedem listu na par uredjaja pa cu na sajmu da poslusam i vidim isto i za zvucnike.

Hvala napomoci!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...