Jump to content


Dragojlov od 1000e ?


zeljko1974

Recommended Posts

Најбољи звучници на свету :D

Имао је Драгојлов својевремено свог представника овде на форуму - @tajson хтео неког да бије овде беше? ;)

Шалу на страну, Драгојлов је форсио нирфилд начин слушања његових звучника, човек је из Новог Сада.

Било је сигурно писања и овде на форуму, па покушај претрагу.

Edited by ab
Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ab said:

Најбољи звучници на свету :D

Имао је Драгојлов својевремено свог представника овде на форуму - @tajson хтео неког да бије овде беше? ;)

Шалу на страну, Драгојлов је форсио нирфилд начин слушања његових звучника, човек је из Новог Сада.

Било је сигурно писања и овде на форуму, па покушај претрагу.

Tajson je bio sasvim OK momak i nikog nije hteo da bije. Malo je žučnije branio rad Dragojlova. Zbog toga je bio banovan?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, okibokis said:

Ovo na BFA ne lici,mislim da oni ne bi uradili ovako traljavo finis i oblogu.Pre lici na neki koncept model sa kojim su se malo igrali.Ali za 1000 eura ima toliko toga lepog ,tako da ce trziste dati poslednju rec.

BFA dac converter je bio u pitanju,ili pojacalo Tulip menscini tako.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Apogee gluva komora najveca u evropi ili Kef ili Goodmans institut,nisu za 70 godina istrazivanja i inzenjeringa uspeli da dodju do saznanja pa im je to objasnio samozvani guru sa ovim zvucnicima radjenim kod obucara.Veoma interesantno.

I sa kablovima ista prica.Postoje dve proizvodnje Belden i Supra i naravno ovi rucno predeni od svilene bube.

Ja bi one folere inzenjere  iz B&W ili JM lab sto rade svakodnevno u dve pa i tri smene i primaju debele pare ni zasta ,sve najurio i dao im otkaz.

Isti je slucaj sa Altec, Klipsch i drugim smesnim firmama.Mlatili taman kao i Klangfilm neznalice jos malo pa 90 godina a da nista nisu uradili premda im je resenje bilo pred nosem.

 

Edited by okibokis
error
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je cena prejaka,i da malo toga ima neotkriveno da bi ovde culi nesto novo.

Postoje ozbiljne firme sa ozbiljnim inzenjeringom kojima se isplati da ponude zvuk tog kvaliteta za manje novce jer imaju serijsku proizvodnju i brendirane su na trzistu.

Interesuje me patent koji je ugradjen u ove kutije da ovoliko kostaju polovne?Drajveri i drvenarija je vec vidjena i zna im se cena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...