Jump to content


wharfedale crystal 2-40 vs monitor audio bronze 2


Zoks77

Recommended Posts

13 minuta ranije, Zoks77 said:

Mada kada malo jace pustim muziku odma komsije to jest braca zovu smanjuj to jer stariji brat je pored mene zid do zida a mladji ispod mene srecom i oni vole muziku pa imaju razumevanja dok ne preteram :D

Kada reprodukuješ "Live performance" High Fidelity komšijama, oni traže da pojačaš ili se raspituju šta si pustio, u nadi da im iz kurtoazije ponudiš narezivanje te muzike. :cheers

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, Zoks77 said:

Nego razmisljam kako malo da vam se oduzim na svu pomoc i savete koje ste mi davali pada mi napamet ja sam po struci kuvar i smatram da sam dobar kuvar.Kada budete hteli da iznenadite vase lepse polovine ili sebe da castite javite se na pp mogu da vam dam i obasnim kako da napravite  vrhunska jela Italijasnke Francuske kuhinje !!! 

Car si! 

:)

 

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, Zoks77 said:

Nego razmisljam kako malo da vam se oduzim na svu pomoc i savete koje ste mi davali pada mi napamet ja sam po struci kuvar i smatram da sam dobar kuvar.Kada budete hteli da iznenadite vase lepse polovine ili sebe da castite javite se na pp mogu da vam dam i obasnim kako da napravite  vrhunska jela Italijasnke Francuske kuhinje !!! 

Uff gde me nađe, Franciska kuhinja. Italijane sam već do dosade apsolvirao.

LePrrrr kuzinu bih baš mogao da malo prdubim. Ono što jako dobro umem da izvedem su Dagnje u belom sosu/supi sa pomfritom (Moules com fritas). To me je oduševilo na Azurnoj obali davne 2002-ge godine. Iste godine sam sa Yugom vozio po uličnoj trasi piste Monte Carlo ... kakvih je to bilo 7 dana od LeLavandu-a do Mentona. :wub:

9A9250AB-D812-41D3-83C7-A84FE53C00C5.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, Father said:

Neko sa druge strane, principijelno bira s kim će da radi ili neće da radi.

Ja kad sam kupovao stan sam vodio računa da ima  mesta za zvučnike i opremu u dnevnoj sobi. Jeste malo limitirano po kvadraturi, al toliko se imalo tada. :talasi

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Nixie said:

Ja kad sam kupovao stan sam vodio računa da ima  mesta za zvučnike i opremu u dnevnoj sobi. Jeste malo limitirano po kvadraturi, al toliko se imalo tada. :talasi

Жена свима говори да смо се у овај већи стан селили због мојих звучника :D.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Filipescu said:

Жена свима говори да смо се у овај већи стан селили због мојих звучника :D.

Kupi joj neko veće kućno drvo, inače akustički povoljno, pa okreni priču na svoju vodenicu. 

Kako bi moja supruga mogla da ima ovako predivnu biljku da ne živimo u ovako velikom stanu ...

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, nesone said:

@father,

 idu li dagnje sa pomfritom?

Vidim da je i pivce tu....

Ma sve je pogrešno, šta znaju ti Francuzi ... :lol: Zezam se, bar za pivo, mi smo pili po čašicu nekakvog rozea ili belog iz lokalnog restorana koji bi posetili.

Bila tada lepa rečenica: *Plastika trpi sve! :D

 

* Pod plastika, se misli na VISA plastiku CH porekla.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da su sve šanse da će Bronze 2 raditi lepše u tom prostoru. Verovatno će biti manje basa ali kvalitetnije kontrolisanog, a zvuk bi u globalu trebalo da je nešto rezolutniji od Warf Crystala. Samo neke OK stalke ako imaš za njih... To je neko mišljenje bazirano na iskustvu, slušao oba zvučnika (mada nikada u istom sistemu) i meni se B2 tu nameće kao bolji zvučnik. Ako je taj HK sličan mom bivšem HK6500 koji je par godina stariji, verovatno ima tendenciju da bude malo svetliji pa ne znam kako će da legne sa metalnim visokotoncem iz B2 a Nad je zatvorenijeg zvuka pa svakako vredi isprobati sve kombinacije. 

Javi kad stigneš da isprobaš, tvoj sud je tu ipak najbitniji. 

Link to comment
Share on other sites

On 9.11.2019. at 12:19, Aibo said:

 

 

Quote

Javi kad stigneš da isprobaš, tvoj sud je tu ipak najbitniji. 

Isprobao sam sve kombinacije i nista mi ne odgovara pa sam sve stavio na oglase da rasprodam pa cu da sastavim nesto sa malo vise basa.

Stariji brat skoro uzeo yamahu ca-200e i jbl L40 kako se to lepo cuje odusevljen sam sa zvukom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...