Jump to content


Hi-Files Show 2019, Holiday Inn, 23. i 24. novembar


Ljuba

Recommended Posts

3 minuta ranije, ab said:

Да ли је могуће организовати тестирање на лицу места?

Mene to najviše zanima. Da li bi npr @Sonichammerse testirao u petak pred nameštanje na sajam?

Sam trošak brzog testa je nikakav u odnosu na cenu učestvovanja na sajmu. 

Link to comment
Share on other sites

О томе размишљамо, још ако може да се учини цена на количину :P

да ли је то до организације само или ја умишљам да то тако иде?

Link to comment
Share on other sites

Једини исправан начин је да сви, вакцинисани и не вакцинисани, имају валидан и не старији од 24 сата тест јер ко мени гарантује да онај вакцинисан без теста није дошао заразан?

Зато размишљајте да организујете обавезно тестирање по повољној цени.

 

Edited by ab
Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

 

"Dobro, star si i senilan tako da ti opraštam što si zaboravio šta si radio u mojoj sobi."

💋

Šta ne odgovara istini? Pritom je lik masno slagao u postu na koji sam odgovorio pa sam mu to otpisao na biologiju a ne na karakter.

Nebitno je, imate pik na mene jer sam tražio da se drugi moderator skloni sa najpopularnije teme na forumu u poslednje 2 godine, koju je gurajući se u društvo i svet kome ne pripada teško opoganio do granice napuštanja foruma od strane većine učesnika iste. Molili ste posle toga da se ljudi vrate tamo.

Zabole me ali ste prosto jadni a i ti na čelu ove ekipe.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, ab said:

Једини исправан начин је да сви, вакцинисани и не вакцинисани, имају валидан и не старији од 24 сата тест јер ко мени гарантује да онај вакцинисан није дошао заразан?

Зато размишљајте да организујете обавезно тестирање по повољној цени.

 

Istina. 

Link to comment
Share on other sites

Ako već Hi Files podržava vakcinaciju, što je izuzetan gest (iskreno ili kako kažu narodnjaci najiskrenije), zašto bi uopšte bio dozvoljen ulaz na sajam nevakcinisanima ili onima kojima je prošlo više od 6 meseci od poslednje doze? Vreme je za radikalnu diskriminaciju.

Takođe da li će se ovo odnositi i na izlagače?

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Ljuba said:

Mene to najviše zanima. Da li bi npr @Sonichammerse testirao u petak pred nameštanje na sajam?

Sam trošak brzog testa je nikakav u odnosu na cenu učestvovanja na sajmu. 

Nemam ja problem sa ovim o cemu sam rekao da necu diskutovati pa evo i necu. 
Nesto me drugo zanima, sta ce da se desi ako neko od izlagaca ugovori cenu nastupa na sajmu, pojavi se u petak uvece, u skladu sa tim snosi i neke troskove i uspoatavi se da je Covid pozitivan?

Da li je oslobodjen placanja rezervacije sobe i slicno?

Kao izlagaca mene to jako zanima.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Sonichammer said:

Nemam ja problem sa ovim o cemu sam rekao da necu didkutavati pa evo i necu. 
Nesto me drugo zanima, sta ce da se desi ako neko od izlagaca ugovori cenu nastupa na sajmu, pojavi se u petak uvece, u skladu sa tim snosi i neke troskove i uspoatavi se da je Covid pozitivan?

Da li je oslobodjen placanja rezervacije sobe i slicno?

Kao izlagaca mene to jako zanima.

Dogovorićemo se. 

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, anubisgrau said:

Ako već Hi Files podržava vakcinaciju, što je izuzetan gest (iskreno ili kako kažu narodnjaci najiskrenije), zašto bi uopšte bio dozvoljen ulaz na sajam nevakcinisanima ili onima kojima je prošlo više od 6 meseci od poslednje doze? Vreme je za radikalnu diskriminaciju.

Takođe da li će se ovo odnositi i na izlagače?

 

 

Апсолутно никакве повластице ни вакцинисани не смеју имати, то што је неко вакцинисан и прихватио то на своју личну одговорност својеручним потписом не значи ништа по питању заражавања. 
Покажи ти на улазу да ниси заразан, то аусвајс сигурно не доказује

Link to comment
Share on other sites

@Ljuba

Dodao bih da bez obzira što sam vakcinisan, mislim da stvarno nije ok da u sobama ne bude poštovana neophodna distanca. U prevodu, treba strogo ograničiti broj ljudi u sobama i razmaknuti mesta za sedenje, isključiti mogućnost stajanja.

O poizdanosti "brzih" testova ne bih raspravljao.

Mislim da ne bi trebalo zbog neke "isplativosti" da se prave kompromisi.

Link to comment
Share on other sites

Realno, besmisleno je da se pravi show u Srbiji danas. Da bi se poredili sa Engleskom Slovenijom i ne znam već gde su se desili sajmovi, prvo bi trebalo da imamo drugačiji odnos nacije prema virusu što se pre svega ogleda u odnosu prema vakcinaciji. Kad se dovedemo u red, neka bude i hleba i igara, ovako je deplasirano. Svaki javni događaj na kome će mere biti izvrnute ruglu ne predstavlja ništa drugo nego rezervoar zaraze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...