Jump to content


Hi-Files Show 2019, Holiday Inn, 23. i 24. novembar


Ljuba

Recommended Posts

Just now, Sonichammer said:

Ako radi sto se “bojite” nevakcinisanih? 🙂

Navodnici su mozda suvisni. 😜

Care, poenta priče je da se vi mučenici koji se plašite vakcine ne zarazite, jer su vam veće šanse da pocrkate. Vakcinisani mogu dobiti virus, ali sa blažom kliničkom slikom. 

Druga je priča što ste opteretili zdravstveni sistem do pucanja, gde drugi pacijenti umiru lagano jer ne mogu doći do doktora. Pričam ti  iz iskustva u mojoj porodici gde smo jedva našli lekara za oca jer su sve bolnice prebačene u Kovid režim. 

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Sonichammer said:

Ja sam odlezao kod kuce.

znam ih gomilu koja je odlezala 15 dana bez ikakvih simptoma.

 

Jeste, jer si imao prijatelja doktora koji ti je dao terapiju bez odlaska u bolnice, čekanja u redovima itd. 

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, srdjan_cvetkovic said:

Zato što je Simo poenta ove vakcine ono što i jeste svake: da ti smanji verovatnoću da zaglaviš Bataju, a ne da se razboliš. Kad imaš veliki broj nevakcinisanih verovatnoća da ćeš da fasuješ i ako si vakcinisan je veća. Eto, nadam se da razumeš suštinu.

Pokusavam da se izmaknem ali mi ne date 🙂

Ukoliko vakcinisani mogu da prenesu virus, a mogu, onda i oni ugrozavaju nevakcinisane... Sto znaci da ne postoji iskljuciva odgovornost nevakcinisanih za sirenje zaraze.

Dakle, licni je izbor da li ce neko da se vakcinise ili zaglavi Bataju.

Sto se tice sistema, ja goooodinama placam socijalno i penziono pa ako i padnem jednom drzavi na teret uopste me nece gristi savest.

Ja se odnavljujem na temu vakcine.

Svi kojima nisam odgovorio neka se ne ljute, smatram ih nedostojnim odgovora.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sonichammer said:

Pokusavam da se izmaknem ali mi ne date 🙂

Ukoliko vakcinisani mogu da prenesu virus, a mogu, onda i oni ugrozavaju nevakcinisane... Sto znaci da ne postoji iskljuciva odgovornost nevakcinisanih za sirenje zaraze.

Dakle, licni je izbor da li ce neko da se vakcinise ili zaglavi Bataju.

Sto se tice sistema, ja goooodinama placam socijalno i penziono pa ako i pad em jednom drzavi na teret uopste me nece gristi savest.

Ja se odnavljujem na temu vakcine.

Svi kojima nisam odgovorio neka se ne ljute, smatram ih nedostojnim odgovora.

Ja ću ti odgovoriti, po cenu da me isterate sa foruma. To što vi radite, vaša kurcobolja za druge, to što se uspeli da blokirate zdravstveni sistem... Iskreno me zabole za vas i  što se mene tiče možete svi da pocrkate, neće mi biti žao. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Sonichammer said:

Pokusavam da se izmaknem ali mi ne date 🙂

Ukoliko vakcinisani mogu da prenesu virus, a mogu, onda i oni ugrozavaju nevakcinisane... Sto znaci da ne postoji iskljuciva odgovornost nevakcinisanih za sirenje zaraze.

Dakle, licni je izbor da li ce neko da se vakcinise ili zaglavi Bataju.

Sto se tice sistema, ja goooodinama placam socijalno i penziono pa ako i padnem jednom drzavi na teret uopste me nece gristi savest.

Ja se odnavljujem na temu vakcine.

Svi kojima nisam odgovorio neka se ne ljute, smatram ih nedostojnim odgovora.

Samo proveravaj redovno antitela. 😘

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Sonichammer said:

Ukoliko vakcinisani mogu da prenesu virus, a mogu, onda i oni ugrozavaju nevakcinisane...

Dakle, licni je izbor da li ce neko da se vakcinise ili zaglavi Bataju.

Izgleda da ne kontaš. Niko ovde ne priča o prenošenju, ja uostalom nisam napisao da vakcinisan ne može da prenese virus, jer to nije istina, može.

Suština je da ukoliko je veliki procenat nevakcinisanih virus se lako širi, i na vakcinisane i na nevakcinisane. Zato i oni koji su vakcinisani lakše mogu da pokupe virus, jer je visok % nevakcinisanih i tako ga prenesu nekome ko ne sme da se vakciniše, ali i da sami obole. Zato je visok % vakcinisanisti važan. Takođe, nevakcinisani imaju teže simptome u većem % i tako opterećuju zdravstveni sistem, pa non-covid pacijenti ne mogu da dođu na red od covid, a ozbiljno su bolesni.

Ako ti sad nije jasno, onda ne znam šta više da napišem.

Link to comment
Share on other sites

Otišao u dom zdravlja da uzmem vakcinalni karton za moju decu. Na parkingu kod Cvetka nijedno mesto slobodno, a nekada je bio prazan. Ceo dom zdravlja je covid centar prepun dece. 

Došla žena da pita, detetu joj izašlo nešto kod uveta, dobila: "gospođo, izađite bolje napolje, ovde je samo covid".

 

Link to comment
Share on other sites

Ово и са вакцинама ми личи на оне рекламе за лекове по ТВу “помогло ми је и до краја живота ћу га узимати” :D …да не бих умро 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...