Jump to content


Hi-Files Show 2019, Holiday Inn, 23. i 24. novembar


Ljuba

Recommended Posts

On 21.10.2021. at 21:27, Ljuba said:

Nerado pišem o sajmu javno, jer iz mojih poruka jedni kapiraju da će sajma biti, a drugi da ga neće biti. 

Jedno je sigurno, ako ga bude, to će biti 27. i 28. novembar i ako ga bude, ulaz će biti omogućen samo uz sertifikat. 

Bio sam ovog vikenda u Zagrebu na Too Loud i sve je delovalo savršeno. Organizator je podigao cene ulaznica, plus je ulaz bio moguć samo sa sertifikatom, pa samim tim gužve, one prave gužve, nije bilo. Uz to, 99% ljudi je nosilo maske. Sigurnije od toga ne može. 

Sta ce ti sertifkat? 
Da nevakcinisani ne zaraze vakcinisane? 
Smejurija... ili globalna lobotomija?

Link to comment
Share on other sites

41 minuta ranije, Sonichammer said:

Sta ce ti sertifkat? 
Da nevakcinisani ne zaraze vakcinisane? 
Smejurija... ili globalna lobotomija?

Da li postoji i ta mogućnost da se nevakcinisani zaražavaju međusobno? Da jedan nevakcinisani zarazi nekolicinu takođe nevakcinisanih?

Ili ta mogućnost ne postoji, pošto se virus prenosi isključivo "mentalno", samo ako veruješ u njega, što sam čuo pre neki dan na nekoj lokalnoj televiziji (šaltao kanale dok sam podešavo novi STB, pa mi je privukao pažnju živopisni gost u studiju :D ).

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, 空也 said:

Da li postoji i ta mogućnost da se nevakcinisani zaražavaju međusobno? Da jedan nevakcinisani zarazi nekolicinu takođe nevakcinisanih?

Ili ta mogućnost ne postoji, pošto se virus prenosi isključivo "mentalno", samo ako veruješ u njega, što sam čuo pre neki dan na nekoj lokalnoj televiziji (šaltao kanale dok sam podešavo novi STB, pa mi je privukao pažnju živopisni gost u studiju :D ).

Kazu da postoji mogucnost da vakcinisani zarazi nevakcinisanog. 😂

Vrv ce 12a doza da smani rizik za bar 20% 

Šizenje - ludenje... 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Sonichammer said:

Kazu da postoji mogucnost da vakcinisani zarazi nevakcinisanog.

Postoji!

I mogućnost od 99% i mogućnost od 1% su mogućnost. Ptanje je koja je veća! :D

Možemo da se zadovoljimo svim tim "kazivanjima" izvučenim iz konteksta,

...a možemo i da se informišemo kako to tačno funkcioniše, pa će nam neke stvari biti jasnije.

Ako želimo.

Link to comment
Share on other sites

Vredjao si člana foruma. 
Nisam, to ti je rekao mod koji me je banovao, tačnije to si pročitao u obrazloženju bana. Ja sam napisao ono što je notorna činjenica koju su juče ponovili i Zexx i Delija, i o čemu se i danas priča - da je u jednoj sobi nepojamno smrdelo zbog zanemarivanja elementarne lične higijene.

Dosta govori o vašem interesovanju za ono što se na sajmu dešava, ali dobro, znamo se.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Sonichammer said:

Sta ce ti sertifkat? 
Da nevakcinisani ne zaraze vakcinisane? 
Smejurija... ili globalna lobotomija?

Nova realnost. Prošli vikend je bio sajam u Zagrebu, u Engleskoj... ovog vikenda u Torontu i Parizu, narednog u Helsinkiju. I svuda vam treba sertifikat. Svidelo se to vama ili ne. 

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, anubisgrau said:

Nisam, to ti je rekao mod koji me je banovao, tačnije to si pročitao u obrazloženju bana. Ja sam napisao ono što je notorna činjenica koju su juče ponovili i Zexx i Delija, i o čemu se i danas priča - da je u jednoj sobi nepojamno smrdelo zbog zanemarivanja elementarne lične higijene.

Dosta govori o vašem interesovanju za ono što se na sajmu dešava, ali dobro, znamo se.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

"Dobro, star si i senilan tako da ti opraštam što si zaboravio šta si radio u mojoj sobi."

💋

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Dragan Penev said:

A za šta si onda? O'š d' ideš na sajam? Ausweiss bitte, i rešeno. 

Svako za sebe odgovara; i ko hoce i ko nece bocu.
Problem je sto boca “ne radi” pa je pat pozicija.

 

Jel “ausweiss bitte” u prevodu znaci “naguzi se” i reseno?

Nein! 👍

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...