Jump to content


Hi-Files Show 2019, Holiday Inn, 23. i 24. novembar


Ljuba

Recommended Posts

33 minuta ranije, petarjovic said:

Pa tvoji odgovori su više bili da sajma neće biti nego da će ga biti:wacko:

Ja ne znam kako čitaš, ali napisao sam koji smo datum rezervisali, a da li će sajma biti znaćemo verovatno tek u oktobru. Nadam se da je sad jasno. 

Dakle, save the date. 

Link to comment
Share on other sites

Citiram deo... 

 

and the CDC is projecting an even more deadly Lambda wave this fall. We are frightened on behalf of our friends in the audio industry on many levels. The very worst thing that we can envision is for someone to fall ill because they came to our show, whether as an exhibitor, a journalist, an attendee, or a volunteer. Good health is a precious gift, and we are learning that although recovery is possible, the residual effects of COVID-19 and its variants can be profound, and we are unwilling to risk even one case. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba unpinned this topic
1 sat ranije, Iron man said:

:eek

Na 7500 zaraženih i 50 umrlih dnevno

Pravo vreme za sajam

 

Jok, nego ces da zivis u plasticnom balonu do kraja zivota.

 

@Zexx

To nista ne garantuje. I vakcinisani se i zarazavaju i umiru i zarazavaju druge. Samo frisak negativan test! Ni to nije 100% sigurno, al' vise od toga ne mozes.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Delija said:

Jok, nego ces da zivis u plasticnom balonu do kraja zivota.

 

@Zexx

To nista ne garantuje. I vakcinisani se i zarazavaju i umiru i zarazavaju druge. Samo frisak negativan test! Ni to nije 100% sigurno, al' vise od toga ne mozes.

Ne nego ću se guram sa 8 duša po kvadratu da po petnaesti put slušam Stimelu.

Šta cete da čujete (i vidite) toliko revolucionarno novo da bi rizikovali zaražavanje???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nerado pišem o sajmu javno, jer iz mojih poruka jedni kapiraju da će sajma biti, a drugi da ga neće biti. 

Jedno je sigurno, ako ga bude, to će biti 27. i 28. novembar i ako ga bude, ulaz će biti omogućen samo uz sertifikat. 

Bio sam ovog vikenda u Zagrebu na Too Loud i sve je delovalo savršeno. Organizator je podigao cene ulaznica, plus je ulaz bio moguć samo sa sertifikatom, pa samim tim gužve, one prave gužve, nije bilo. Uz to, 99% ljudi je nosilo maske. Sigurnije od toga ne može. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...