Jump to content


Hi-Files Show 2019, Holiday Inn, 23. i 24. novembar


Ljuba

Recommended Posts

Sajam je zakazan za 27. i 28. novembar u hotelu Holiday Inn. Ipak, zbog predostrožnosti, uopšte ne želim da krenem sa rezervacijom prostora i prodajom. Ima još vremena do tada da vidimo kako će se situacija razvijati. 

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu. Mi moramo da slušamo šta kaže menadžment hotela. A oni kažu da je novembar po prognozama dobar termin.

Ako kažu: "može ulazak samo sa sertifikatom", onda mora tako i da bude. 

Jedno je sigurno, maske u zatvorenom prostoru ćemo morati da nosimo još dugo. A verujte mi, to uopšte neće biti lako ni posetiocima, a naročito izlagačima tokom celog dana. 

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, Ljuba said:

Šalu na stranu. Mi moramo da slušamo šta kaže menadžment hotela. A oni kažu da je novembar po prognozama dobar termin.

Ako kažu: "može ulazak samo sa sertifikatom", onda mora tako i da bude. 

Jedno je sigurno, maske u zatvorenom prostoru ćemo morati da nosimo još dugo. A verujte mi, to uopšte neće biti lako ni posetiocima, a naročito izlagačima tokom celog dana. 

Izgleda da su u menadžmentu hotela ipak bolji epidemiolozi od nas.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

Šalu na stranu. Mi moramo da slušamo šta kaže menadžment hotela. A oni kažu da je novembar po prognozama dobar termin.

Ako kažu: "može ulazak samo sa sertifikatom", onda mora tako i da bude. 

Jedno je sigurno, maske u zatvorenom prostoru ćemo morati da nosimo još dugo. A verujte mi, to uopšte neće biti lako ni posetiocima, a naročito izlagačima tokom celog dana. 

Koliko vazduh u nekim sobama ume da bude ustajao, ni gas maska ne bi bila previše...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, Iron man said:

Mislim da je iluzorno planirati i organizovati ovakav dogadjaj. 

Prosle godine na 100 zarazenih totalni policijski cas, Uskrs i Prvi maj ukinuti, a sad na 2500,  opustancija, sve OK, skole pocinju normalnu nastavu,....

Zato i ne planiramo ništa za sad. Čekamo da prođe talas pa da vidimo gde smo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...