Jump to content


kako ste saznali za Hi-Files?


Ljuba

Kako ste saznali za Hi-Files?  

43 members have voted

  1. 1.

    • HiFi.co.yu
      13
    • HiFi-Forumi.com
      8
    • Digital! magazin
      0
    • PC Press
      2
    • TopFM radio
      1
    • TV Metropolis
      0
    • B92@Tehnopolis
      0
    • Drugi internet sajt
      2
    • Ä?uo sam od prijatelja
      8
    • Drugo
      9


Recommended Posts

Dragi Ljubo,

Ja sam Admiral, i nisam glavni i odgovorni urednik Hi-Filesa. Moj prilog tvojim stidljivim smajlima trebao je da uputi na vrlo verovatnu mogutnjost da Chowek, takoÄ‘e, vrlo dobro zna da je HiFiles jedini Äasopis - domaći, itd.

Tako da njegova reÄenica o tome da je smesta prestao da kupuje sve ostale domaće Äasopise itd, poÅ¡to je upoznao devojku svog života, predstavlja smrtno ozbiljan iskaz.

Zar ne? :listen

Link to comment
Share on other sites

Delija, ne budi na kraj srca :listen

Audio projekti se bave samogradnjom, a zajednicko nam je sto se globalno bavimo audio tehnikom.

Imamo potpuno razlicite koncepte i nismo konkurencija jedni drugima.

zristic je samo hteo da se nasali sa Admiralom koji je moje reci shvatio drugacije od onoga kako treba da zvuce.

Pozdrav svima

@zristic

imas mail od mene u vezi isporuke casopisa

Link to comment
Share on other sites

Prvi utisak kada se otvori ovaj Äasopis je izuzetno loÅ¡ i jevtin papir, kao onaj za .... Negativan prvi utisak se joÅ¡ pojaÄava kada se Äitalac udubi u Äitanje tekstova. OÄigledno je da su prevoÄ‘eni sa drugih jezika Å¡to odmah izaziva sumnju da je neki od projekata uopÅ¡te i proban praktiÄno.

Za 250 dinara stvarno je sramota šta se dobija. Crno bele slike, tanak papir, nema koncepcije, loši prevodi.

Ljubo, ti nemoj da ÄitaÅ¡ Audio Projekte, dobićeÅ¡ loÅ¡e ideje za HiFiles. Samo ti napred kako si krenuo, HiFiles je na pravom putu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...