Jump to content


o azimutu


dekanalogno

Recommended Posts

On 5.1.2020. at 13:46, dekanalogno said:

Zahvaljuem na ovim linkovima.Puno korisnih informacija i merenja.

Ako trakama neotpakovanim-ne smeta dugo stajanje-dekovi su znatno osetljiviji,

Zanimalo me je gde su pojedini dekovi "stajali",tj.kako su korišćeni od npr 1983 godine,i vlasnici tvrde da su u MINT stanju?

Pri ovome mislim,prvenstveno, na TEAC Z 6000, koji je do septembra 2019, cenjen 3000 Evra i nema više oglasa!! (na KUPUJEM-PRODAJEM)

Ko je pratio ovaj oglas,zna kako je prodavac  opisao uređaj...totalni mint, ocena 10...savršeno očuvan i prodavac poziva na obaveznu probu uređaja kod njega,na gajbu,uz kafu i piće-on časti- i nema pogađanja oko cene!!! .... Da li je moguće očuvati tako dek,koji je počeo da se proizvodi ,čini mi se,1983? 

Priznajem,da sam imao love,otišao bih na tu probu i i ako je tako,kako je opisan,platio 3000 evra, radije nego nabavka USB FLASH od recimo 2TB.ili više od 2tb,ako je takav napravljen.... Da,da ,3000 evra je traženo-znatno više nego za NAKAMICHI ZX-9,7,1000 zxl,ASC,,... ili sada najsvežiji  NAKAMICHI 1000....A REVOX B 215 ne može lako da se proda ispod 600 evra...??!!  Dosta čudno,s obzirom da vlasnik tvrdi da je sve ispravno... 

Ako se pojave Tandberg Tcd 3004,3014 ili 910-koliko će to zadovoljstvo da košta?  

Danas vrlo, vrlo tesko, medjutim tu i tamo se nadju primerci od prvog/ drugog vlasnika u lepom stanju, koji su znali ove starine cuvati i brinuti se o njima. Jedino kada se natrci na njih cena nije prijatna. Ali ima.

 

A1CDCB97-CE42-4F45-8C83-CBF1B5CD7351.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...