Jump to content


sistem X files


wow

Recommended Posts

16 minuta ranije, zeljko1974 said:

Batali taj kabel, ako si iole vican tehnickom znanju,  ugradi neki bolji kabel od tog koji imas, kupi ,za pocetak, obican licnati, 3x1,5 kvadrata, zalemis direktno na plocicu u cd plejeru, doduse,ima tu posla (treba montirati odgovarajucu PG uvodnicu na sasiju cd plejera,sve to lepo upakovati itd), ali je benefit uvek ocigledan......

najpovoljnije diy. da kupi osmicu zalemi kabel koji hoce utikac po izboru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

52 minuta ranije, zeljko1974 said:

Znam da ima, kakve to veze, treca zica moze da se veze na zemlju sa strane utikaca koji ide u zid.paralelisati , kakve su beneficije ili negativni uticaju?

Ne znam nisam probao, nego više da čovek ne pita gde da vezuje treću žicu u uređaju.

Link to comment
Share on other sites

To bih uzimao samo u slučaju da me ovaj player oduševi kako svira, a da bih doneo takav sud, moram još nekoliko dana provesti slušajući i ostale playere, pa ću tek tada znati koji od njih ću zadržati u sistemu, a koje ću prodati.. U svakom slučaju hvala. 

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako stoje stvari kod mene. Ovih dana sam slušao 3 playera:

Fine arts Grundig cd 9000

Sony CDP  X222ES

Sony CDP X33ES

Odlučio sam da zadržim 33-ojku.

222 sam juče eliminisao, Grundig sam stavio na oglas da ga prodam. 33-jka je odlično uklopljena u moj sistem. Ostaje mi da se igram sa kablovima. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nije me bilo nekoliko meseci na forumu, ali sam svo to vreme proveo testirajući razne zvučničke kablove, koje sam nabavio na raznim stranama, ne bi li odabrao najbolje. Na testu si bili:

-Acoustics zen absolute
- Crystal cable reference
 -XLO signature
 -Siltech (ne znam koji tačno model,       zaboravio sam)

 - DIY sa mono kristal bananama

Posle višemesečnog testiranja odabrao sam ove DIY. Ljudi moji kako to svira, čudo. Takvu rezoluciju nigde nisam sreo,kao i celokupnu zvučnu sliku. Sve u svemu, ja sam zadovoljan i sad ću malo da se opustim i da uživam u slušanju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Upravo sam doneo novi uređaj u svoj sistem. U pitanju je cd player. Prelazna varijanta mi je bio Sony CDP X33ES, koji me je izvrsno služio i sad ide na prodaju, jer je na njegovo mesto stigao Sony CDP X55ES. Čudo jedno kolika je razlika između ova dva plejera, da ne poverujem. Na izgled isti, a opet zvučno toliko različiti. 55-ica ima utegnut zvuk do bola. Ja sam zadovoljan. 

29bd0e5bd0f3ad68b813b63036d775a0.jpg

sony-cdpx55es-1.png

IMG-663d7741a2e541bbed3173dfd078d06f-V.j

IMG-22c3c6d6fd695461b7750f42627fe85c-V.j

IMG-318788424f4648c7479c3cac4a35b144-V.j

IMG-dc1a36e2ee09f01e680354d2b78ba69d-V.j

IMG-24d52b82d96b8255b9c06c1235a17954-V.j

IMG-9d3b67afc0a606a8b469caf7d8fccc32-V.j

IMG-4fa241add26cae50d7bb02d404a2c78a-V.j

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...