Jump to content


Zagadjenje vazduha u Srbiji


nesone

Recommended Posts

Da budem apsolutno potkrepljen prethodno navedenim, uredništvo može da definiše ovu temu kao istorijsko-političkom, pa da popričamo o dešavanjima u periodu od II svetskog rata do danas...

Ali mislim da se mnogim demokratski ispranim mozgovima neće svideti šta imam da napišem...

Zato bih najlapše zamolio administraciju da zaključa ovu i bilo koju drugo sličnu glupavu temu.

Hvala unapred.

ja sam

Link to comment
Share on other sites

Jel' neko primetio napolju lepo vreme za vozati bicikl van grada umesto kuckati u tel.Ubi me sto sam prehladjen pa  ne mogu provesti dan na Meridi.Ubi me sto sam nesto opasno zakilavio kako napunih 50 pre par meseci.Prosle, ili mozda preprosle godine desi se lep januar i dodje temperatura do 20.Ja se zaputim dolmom do Brase i nazad.Zena u povratku krene smarati na temu januara i bicikla porukom,a ja svrnem na futosku rivijeru do obale skinem patike i carape i udjem u dunav da je razladim,posaljem joj poruku da je iznerviram...e de su mi te godine ... i svez vazduh.Vidim potrosili ga...ili ga niko nije na pravom mestu trazio.

Ps.Soul Cycling Cres i Losinj ,potrazite na fejsu

 

 

 

 

Edited by sondek
Nema prodaje,udruzenje gradjana
Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, gvlada said:

Не бре... загађење у Србији је само лаж, као и глобално загревање планете...

:D:D
U bre Vlado .................................
Ovo je pisanije iz opšte kulture. Nije poletika, dnevna msm.
Niko ne pominje ove naše umetnike. :DTako da nema razloga za uzbuđavanje.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, gvlada said:

Не бре... загађење у Србији је само лаж, као и глобално загревање планете...

Удео масе сунца у маси сунчевог система је ако се добро сећам 99,8%. Ниједна пропагандна машинерија било каквих климатских промена, не спомиње сунце као битан фактор истих. Удео угљен-диоксида у маси тзв. гасова стаклене баште је 0,000нешто посто. Удео човека у томе исто тако. Реко само да поменем.

Link to comment
Share on other sites

Не грешим. Да бих био прецизнији, удео човека у 0,000нешто CO2 је 0,00нешто. CO2 је тренутно на доњој граници коју биљке подносе. Јако је ту пуно дезинформација. Само да би се до ових бројки дошло, мора се поприлично копати. Не желим да ти рушим снешка. :wave2

 

Link to comment
Share on other sites

“Mi moramo da dobijemo širu podršku i okupiramo maštu javnosti. ...Tako smo morali da ponudimo strašna scenarija, da napravimo jednostavne i dramatične izjave tako da se ne pojavi sumnja... Svako od nas mora da odluči koji je pravi balans između objektivnosti i iskrenosti” – Stephen Schneider, Stanford Professor of Climatology, Vodeći izvestilac UN o zagađenju.

“Mi moramo da nastavimo sa problemom globalnog zagađenja. Čak i da teorija nije istinita, mi ipak činimo ispravno po pitanju ekonomskih i ekoloških politika” – Timothy Wirth, President of the UN Foundation

Link to comment
Share on other sites

Ја нисам писао шта мислим, већ шта о томе имају да кажу људи од струке, који нису на платним списковима про- или не-владиних организација. Има их јако пуно, само нису у вестима. Ко не барата бар једним светским језиком, тешко да се може позабавити овом темом озбиљније.

П.С.: Термин не-владина организација заправо значи само то, да иста није плаћена од владе у земљи у којој делује, већ најчешће од владе земље порекла. Тако да су то све владине организације, само је питање чије владе.

 

Link to comment
Share on other sites

Uhhh Filipeski, idealna si mušterija svih teorija zavere i sličnih njasra. :D To sam primetio još na "mesečevoj temi". Opet ponavljam po ko zna koji put. Naš član Alen pravi ćerki lunarni modul (maketu) a kod nas 90% posto ljudi ne veruje da se događaj desio.
Nemam nameru da polemišem  i gubim energiju. Tvoje je da veruješ .............................

Link to comment
Share on other sites

Ух Иване, идеална си муштерија службене верзије дешавања (службене у служби службе) и осталих њесра. То сам приметио још на "месечевој теми" итд...

Немам намеру да полемишем и губим енергију. Твоје је да верујеш........... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...