Jump to content


Zagadjenje vazduha u Srbiji


nesone

Recommended Posts

1 sat ranije, zflazar said:

Možda bi ove godine zimujem u Sopotu. Čuo sam da je tamo megadobro letovati.

Kod Tome i Nade uplatiš pun pansion, u manastiru Tresije kulturno uzdizanje i po neka manastirka, a na vrhu Kosmaja spomenik borcima Kosmajskog odreda. Kroz predivnu šumu i prirodu, niz kosmajske obronke začiniš sa malo aktivnog odmora. Možeš da osvežiš posetu sa još jednim biserom regionalne ponude Pivara Kabinet i obogatiš prtljažnik svoga automobila šarenolikim suvenirima iz njihove ponude....

Mislim da će biti dosta za prvi dolazak :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Father said:

Kod Tome i Nade uplatiš pun pansion, u manastiru Tresije kulturno uzdizanje i po neka manastirka, a na vrhu Kosmaja spomenik borcima Kosmajskog odreda. Kroz predivnu šumu i prirodu, niz kosmajske obronke začiniš sa malo aktivnog odmora. Možeš da osvežiš posetu sa još jednim biserom regionalne ponude Pivara Kabinet i obogatiš prtljažnik svoga automobila šarenolikim suvenirima iz njihove ponude....

Mislim da će biti dosta za prvi dolazak :D

Ej, a gde je crkva pokajnica Bate Keramičara?

Kruševac?

04 gasic-freska-foto-twitter-p.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, zeljko1974 said:

deluje lekic , izgleda, bamababamabanecu nista daznam

nhf!!!!

ne deluje, nema leka apoteka.

samo što to nismo ni svesni.

...gledaj to ovako...

pre šesnaest (16) minuta si mi odgovorio.

Meni da nakucam ovu poruku treba oko 5-6 minuta.

Kad je budeš pročitao proći će još x minuta.

Kad budeš umirao (a umiraćeš svakako, kao i ja) razmisli da li si ovih 9+16+x minuta života mogao upotrebiti panetnije nego da se ovde zajedno predkavamo na forumu???

... interesantno, zar ne...?

:bounce

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zflazar said:

ne deluje, nema leka apoteka.

samo što to nismo ni svesni.

...gledaj to ovako...

pre šesnaest (16) minuta si mi odgovorio.

Meni da nakucam ovu poruku treba oko 5-6 minuta.

Kad je budeš pročitao proći će još x minuta.

Kad budeš umirao (a umiraćeš svakako, kao i ja) razmisli da li si ovih 9+16+x minuta života mogao upotrebiti panetnije nego da se ovde zajedno predkavamo na forumu???

... interesantno, zar ne...?

:bounce

ih, pa ima i grdjeg nacina da se potrosi vreme, ovo mu dodje ko pisanje uz vetar.najebacu(cemo) svakako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zeljko1974 said:

ih, pa ima i grdjeg nacina da se potrosi vreme, ovo mu dodje ko pisanje uz vetar.najebacu(cemo) svakako.

nećemo.

a možda i hoćemo.

...ali...

dokle da se plašimo???

kad ćemo da živimo, ili računaš da SVI treba da se pravimo mrtvi dok ne prestane potreba da se pravimo?

;)

btw, bio sam juče na sahrani našeg zrenjaninskog audiofila ing. Ferenca Nađa. 56 godina živeo. Ostavio par divnih preampa sa 6n6p i ecc88, par lepih John Lindsley Hood pojačala, ženu i nas, njegove drugare da ga spasimo od zaborava.

Ferika, bez žurbe, sad ćemo i mi za tobom. Umro i Tito, umro i Sloba, umro i Zoran, umrećemo i mi. Navikneš se vremenom da posmatraš svoje najmilije kao mrtve na probnom radu u projektu zvanom život. Ako ih tako prihvatiš, budeš tolerantniji prema njihovim slabostima, srećniji u njihovoj sreći i strožiji prema sopstvenim greškama.

Čudno, zar ne? 

Heheheeee

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zflazar said:

nećemo.

a možda i hoćemo.

...ali...

dokle da se plašimo???

kad ćemo da živimo, ili računaš da SVI treba da se pravimo mrtvi dok ne prestane potreba da se pravimo?

;)

btw, bio sam juče na sahrani našeg zrenjaninskog audiofila ing. Ferenca Nađa. 56 godina živeo. Ostavio par divnih preampa sa 6n6p i ecc88, par lepih John Lindsley Hood pojačala, ženu i nas, njegove drugare da ga spasimo od zaborava.

Ferika, bez žurbe, sad ćemo i mi za tobom. Umro i Tito, umro i Sloba, umro i Zoran, umrećemo i mi. Navikneš se vremenom da posmatraš svoje najmilije kao mrtve na probnom radu u projektu zvanom život. Ako ih tako prihvatiš, budeš tolerantniji prema njihovim slabostima, srećniji u njihovoj sreći i strožiji prema sopstvenim greškama.

Čudno, zar ne? 

Heheheeee

Cogito, ergo sum .

Link to comment
Share on other sites

Traktori su manje više svi kabriolet.:D
Ove fensi Džon Dirove ne računam. Ovi naši, i kad ima kabinu, duva na sve strane..................

A paljenje strnjike zabranjeno po Zakonu o poljoprivrednom zemljištu. Ima i kazna,.... zaprećena. A Južni Banat gori na NASINOM snimku. Omiljeni sport ovdašnjih paora je paljenje strnjike.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...