Jump to content


Da li da kupim LG mini liniju ?


Kulin Ban

Recommended Posts

To što nešto svira duboko ne mora da znači da je i ispravno.

Proizvođači malih kutija obično naprave grbu u donjem spektru stvarajući iluziju kod ubedljive većine potrošača da je to neki bas. Taj grba-bas je veliko ispupčenje u uskom spektru donjih tonova, obično u delu od 60 do 120hz. On prlja srednji spektar jer je dominantan i stvara veliki akustički problem na vezi zvučnik-prostorija. Ja izbegavam takve kutije da slušam jer fizički oni teško da mogu ispravno duboke baseve da sviraju.

Moj djed bi govorio - Gde god ti kažu da ima puno krušaka, ti jednu torbu ponesi.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Kulin Ban said:

tako nekako, u skladu sa modernim vremenima, trend minimalizma

nadam se da će imati i dobar zvuk, mada neće moći dostići Bose sound link mini II

za kojeg se zajebah i prodadoh, kakav je to dobar bass bio, za nevjerovat da iz tako malog čuda svira tako dubok bass

Što reče kolega pre mene,čujemo iluziju. Nabudže to fabrike da brunda i stvaraju tako lažnu sliku. E sad,stvar je ukusa a i muzike koja se sluša. Kod na primer tehno muzike to mi ne smeta ali kod neke druge vrste,itekako smeta.

 

Link to comment
Share on other sites

odavmo sam presto ganjat perfekciju, još od vremena kaseta kada su obavezno morale biti master snimak (sa ploča) na TDK SA 90 snimano sa top kaset dekovima... a i sam imao Techniscov 3 head dek

sada je dovoljno da je prosječno, mada imam dobre slušalice Bose, VW RCD 510 u autu i eto ponekad poslušat i ovo micro čudo... i to je to

Link to comment
Share on other sites

On 23.10.2019. at 19:05, patason said:

jest a moze i par,triling,dva para...

skočko skočko herc herc lg lg karo karo

da li je moguće da se toliko tegli tema sa minilinijom?

Šta god kupio neće zvučati nikako.

Što starija više će crkavati

Danak uštedi prostora i danak uštedi komponenti zarad smanjivanja dimenzija.

Batali se gluposti sem ako nemaš višak vremena i para da turpijaš živce sa nekom minilinijom.

Bez ljutnje.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zflazar said:

skočko skočko herc herc lg lg karo karo

da li je moguće da se toliko tegli tema sa minilinijom?

Šta god kupio neće zvučati nikako.

Što starija više će crkavati

Danak uštedi prostora i danak uštedi komponenti zarad smanjivanja dimenzija.

Batali se gluposti sem ako nemaš višak vremena i para da turpijaš živce sa nekom minilinijom.

Bez ljutnje.

Cuti bre bolje mini linija nego da uleti u lampe i da se zakopa svakako i zanavjeka:D..

odo na sihtu u Zenevu - tramvaji cekaju za jutarnji smenu, a i treba zaraditi za onu KR T100:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...