Jump to content


Najstariji Oglasi


Lucky Strike

Recommended Posts

7 sati ranije, nesone said:

I kakve to veze ima?

Svako prodaje sto mu je visak u sistemu, i sto mu ne treba vise.

Zeli da unapredi sistem, cim proda uredjaje.

Pozdrav.

Ima veze jer ako nešto ne može da se proda za par meseci ili je uredjaj loš ili je cena nerealna ili je prodavac neozbiljan ili ...

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

jos jedna besmislena tema....ako prodavac moze finansijski i na svaki drugi nacin podnese da nesto prodaje dve godine,kome to smeta i koga ugrozava.

ovo vise govori o ovima koje to nervira toliko da moraju da etiketiraju takve prodavce i da ih izvrgnu ruglu :screwy

 

 

i sta kazete,skupo

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, vladat1 said:

Gluposti. To samo govori koliko su ti ljudi dokoni. Ja ako ne prodam nešto za nedelju dana odmah spuštam cenu dole.

I dokoni i ne sposobni. Sa jednim prodavcem sam pregovarao za pojačalo i nismo se dogovorili

Ima tome više od 5 godina. Ima dva indentična i ni jedno još uvek nije prodao.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je licno KP odlican.

Sve uredjaje koje sam kupio,  bili su u savrsenom stanju.

Nikada nisam pazario od preprodavaca. Ni ne planiram.

Takodje, sve sto sam prodao, vrlo malo sam korigovao cene. I naravno cekao sam.

Nije mi bilo bitno vreme, kada cu nesto da prodam.

Isto su bili uredjaji u savrsenom stanju koje sam prodao.

Svima sam bio 1. vlasnik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ružić Slavoljub said:

I dokoni i ne sposobni. Sa jednim prodavcem sam pregovarao za pojačalo i nismo se dogovorili

Ima tome više od 5 godina. Ima dva indentična i ni jedno još uvek nije prodao.

 

totalni nesposobnjakovic,pojacalo koje ti zelis on ima dva komada a ti nijedno....koja budala :plakanje

Link to comment
Share on other sites

U Srbiji se uređaji bez greske i po super ceni prodaju jako dugo jer jednostvano para nema i vlada neka prepametna atmosfera gde svi zele da pri kupovini hifi ispadnu dobitnici na Loto,manjak kupaca i 3x vise navucenih sprava nego sto ke kupaca... A i Važnije qrčenje pred drugarima sta se kupilo ispod cene ponekad nego sta je kupljeno.Zato i toliko bandera.U par navrata probao nesto prodati po ceni i povoljnijoj nego sta je ebay pa nije islo.Probam napolju ode za par dana.Par forumasa koji su kupili od mene su bili uslovljeni prodajom pa su izjeli kilo zivaca prodajući ispod cene i na kraju sam ima dao na neke rate ne bi li kupili sta su namislili.

Evo primer,oglasio sam u bratovo ime Martin Logan Vantage po super ceni proverivoj na hifishark, bilo gde u svetu.Sto bi pecarosi rekli ni da pipne.Sad je jos spusteno dodatno(na svega 1700€),po koje pametovanje i zamena.Inace zvucnici od prvog vlasnika,u perfektnom stanju,kupljeni u 4audio,sa originalnom ambalazom sto nije bas cest slucaj....i sta na kraju zakljucak od ove teme? Prodavci hife krivi sto para nemamo.Ima naravno primera da neko prodaje nesto skupo, ,preko trzisne cene i dugo ,al sto je to moj problem? Mozda je covek usamljen,ne zvoni mu telefon,prica mu se,zeza ove sto 3 godine "kupuju spravu"..njegov izbor,njegova sprava...

Ja konkretno ni jednom od 10 nekih slucajeva kod drugara nisam cuo da je neko ovde lako i brzo prodao nesto.Lako valjda prodaju samo oni sto nađu nekog ko veruje u deda mraza da će za dž da kupe nesto dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ne kupuju u Srbiji svi leševe. Ima nas koji volimo očuvane i ne popravljane primerke. Na kraju,ako nešto ne možeš da prodaš pet godina,ti imaš problem kao preprodavac. Pet godina ti je zarobljem novac ???

Pet godina nešto ne može da proda ni ovde ni na E bay-u ? Pa,izvinite ali tu nešto ne štima. Posebno sad kad ljudi sve više kupuju nove uređaje ili ih donose od preko,naši bi trgovci trebali što brže da obrću novac.

Što se mene tiče,ljudi koji imaju takav pristup trgovini,izgubiće tržišnu utakmicu. Par puta sam naišao na takve ljude,imao negativma iskustva i ja ih nikad više neću nazvati telefonom a kamoli nešto kupiti. Otići ću kod nekog ko hoće da proda svoju robu.

Da pojasnim,nije faca onaj koji ima robu - faca je onaj koji ima novac !

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

 

Da pojasnim,nije faca onaj koji ima robu - faca je onaj koji ima novac !

Da izmenim. Nije faca onaj ko ima robu, nego onaj koji ume da je proda. Ja više ne idem kod Ljube (Antik store), jer mi proda robu koja me ni ne zanima :) Kao Del Boj :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ružić Slavoljub said:

Ne kupuju u Srbiji svi leševe. Ima nas koji volimo očuvane i ne popravljane primerke. Na kraju,ako nešto ne možeš da prodaš pet godina,ti imaš problem kao preprodavac. Pet godina ti je zarobljem novac ???

Pet godina nešto ne može da proda ni ovde ni na E bay-u ? Pa,izvinite ali tu nešto ne štima. Posebno sad kad ljudi sve više kupuju nove uređaje ili ih donose od preko,naši bi trgovci trebali što brže da obrću novac.

Što se mene tiče,ljudi koji imaju takav pristup trgovini,izgubiće tržišnu utakmicu. Par puta sam naišao na takve ljude,imao negativma iskustva i ja ih nikad više neću nazvati telefonom a kamoli nešto kupiti. Otići ću kod nekog ko hoće da proda svoju robu.

Da pojasnim,nije faca onaj koji ima robu - faca je onaj koji ima novac !

to ti iz hobija brines tudje brige i resavao bi ih,po partijskoj duznosti, al ti ne daju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

u pravu si,isto tako je i trzisna cena ona za koliko mozes da kupis nesto.

 

nisi video da se na e bayu isti polovan uredjaj prodao za period od par godina u rasponu od 500 do 1200 evra.

i kolika je tu trzisna cena?

da bi se trgovalo treba da neko  izvesnu sumu ponudi a druga strana prihvati.....kad se to ne desi vi znate ko je krivac,cena.

a o ucenjivackim i lesinarskim ponudama "kupaca" da ne govorim.

u svakom slucaju ima i zita i kukolja sa svake strane i sve ovo vam je trla baba lan da joj prodje dan.

 

ja za jedan moj uredjaj cenjen 500 fixno,odbijem 4 ponude za 450 i 2 za 420,a kretenskih ponuda za zamenu nema broja i prodam van kp-a za 400 sa zadovoljstvom (nisam kontaktirao ove sto su nudili 450)...ima za koga moze i dzabe ima za kog ne moze ni za kakve pare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...