Jump to content


Yahama servis


zflazar

Recommended Posts

da li je neko imao iskustva sa Yamaha trikotažom ili se računa samo iskustvo sa Yamaha konfekcijom?

Naime, voleo bih da pitam da li ima neki iskusni serviser na forumu koji bi hteo za razumne novce da ispita i sredi pojavu da se nakon 2 dana nošenja majice se slike iz nje oseća čudan miris...leti nekada i nakon par sati...?

...da li je to normalno ili treba da da se zabrinem?

Majica je tek usvirana, prvi sam vlasnik.

Pisao sam email proizvođaču letos, kada sam prvi put primetio tu pojavu ali su me ignorisali. Valjda zbog sezone godišnjih odmora ili što sam im odmah napisao odakle sam i da majicu-smrdušicu nisam kupio u ovlašćenom outlet centru nego na Aliexpress-u.

Svaka pomoć je dobrodošla.

 

yamaHa.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, perodeformero said:

Možda je rešenje u vidu tople vode, deterdženta i veš mašine ili marljivih ruku-Majica je ipak previše usvirana posle dva dana nošenja, pa joj je potreban factory reset.

Одлична идеја али мој случај је јединствен, наиме иако је више пута прана мирис са стаза Монце, СПА и .....тешко је опрати.

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, giZ_Mo said:

Одлична идеја али мој случај је јединствен, наиме иако је више пута прана мирис са стаза Монце, СПА и .....тешко је опрати.

to je miris A klase, verovatno će se morati rešavati tako da ćeš vraćati Ferrarija u Maranello

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, zflazar said:

...

Naime, voleo bih da pitam da li ima neki iskusni serviser na forumu koji bi hteo za razumne novce da ispita i sredi pojavu da se nakon 2 dana nošenja majice se slike iz nje oseća čudan miris...leti nekada i nakon par sati...?

...da li je to normalno ili treba da da se zabrinem?

Majica je tek usvirana, prvi sam vlasnik.

...

Svaka pomoć je dobrodošla.

 

yamaHa.jpg

Nema nikakve veze sa time gde je kupljena. Logotip je svemoćni zaštitnik kvaliteta i trajnosti.

Mislim da je problem što si naručio model za Madam, a ne za Žentlmen, koji nije konstruisan za "Ž" ulazne impedanse. Jačom pobudom dolazi do poremećaja radnih tačkaka na ulazu, što kasnije dovodi do većeg zagrevanja gradivnih elemenata i čudnog mirisa.

:nerd

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Nema nikakve veze sa time gde je kupljena. Logotip je svemoćni zaštitnik kvaliteta i trajnosti.

Mislim da je problem što si naručio model za Madam, a ne za Žentlmen, koji nije konstruisan za "Ž" ulazne impedanse. Jačom pobudom dolazi do poremećaja radnih tačkaka na ulazu, što kasnije dovodi do većeg zagrevanja gradivnih elemenata i čudnog mirisa.

:nerd

A da li znaš ko ima mernu sondu koja bi mogla da izmeri da li joj se pomerila radna tačka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...