Jump to content


Terminali za pojačalo


Vlajo

Recommended Posts

Ја да се питам скинуо бих те и направио нову плочу  која би покривала правоугаони отвор где су билу ти терминали, а на њу поставио нове квалитетније. ИМО.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Miksailo said:

Ja sam kod mene stavio ove i vrlo sam zadovoljan sa dobijenim rezultatom. Cene ne mogu da se setim ali nisu bili skupi, porucio sam ih od Dayensa iz Sapca!

Takodje, nisam imao takav “problem” ali se secam da na Denon snagasu su isto bile metalne šinice koje degradiraju zvuk

Kako si rešio šinice? 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Miksailo said:

Ja sam kod mene stavio ove i vrlo sam zadovoljan sa dobijenim rezultatom. Cene ne mogu da se setim ali nisu bili skupi, porucio sam ih od Dayensa iz Sapca!

Takodje, nisam imao takav “problem” ali se secam da na Denon snagasu su isto bile metalne šinice koje degradiraju zvuk

Pleeeeease,  link ka mestu kupovine ili preporuka gde kupiti. Jako su mi interesantni za zvučnike. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, giZ_Mo said:

Mada ovaj CMC 0878-M-Cu-G je možda sudeći po komentaru i procentu bakra u leguri osnovnog tela izrazito zanimljiv.

:) Hvala

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, Father said:

Pleeeeease,  link ka mestu kupovine ili preporuka gde kupiti. Jako su mi interesantni za zvučnike. Hvala!

 

Meni ovi deluju jako interesantno. Skinuti su sa Cantona. Garant boji od hrpe zamenskih. 

 

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Zvucnici-Oprema-i-delovi/Canton-gle-409-konektori-82971005-oglas.htm

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, vladat1 said:

 

Meni ovi deluju jako interesantno. Skinuti su sa Cantona. Garant boji od hrpe zamenskih. 

 

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Zvucnici-Oprema-i-delovi/Canton-gle-409-konektori-82971005-oglas.htm

 

 

Na četvrtoj slici mi oni šrafovi ne ulivaju puritanski mir u san. I da ih zamenim ne bih bio spokojan kakva je kristalna rešetka u kontaktnoj leguri. :P :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, Father said:

Šta bi ovo trebalo da znači u prevodu, kao razlika između dva WBT konektora?

"The WBT-0703 and WBT-0708 are 19mm 8 groove deign and 17mm with 11 grooves design respectively."

O čemu je reč? Je li u pitanju navoj?

Đunta sa sitnim nutom.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...