Jump to content


Pomoc oko pojacala


mikeli74

Recommended Posts

15 sati ranije, Komšo said:

Можеш ли ми појаснити мало о улазима који су дигитални и шта су линијски улази, да ли да тражим ресивер за мрежно повезивање да могу накачити нет и слично?

Digitalni ulazi na ovom pojačalu koje imaš ponuđeno se nalaze u gornjem redu. LAN konektor za pristup lokalnoj mreži i internetu. Narandžasti rca je koaksialni spdif, do njega optiči spdif ulaz, pa desno od njih 6 HDMI digitalnih ulaza za zvuk i sliku. Oni vertikalno poređani crveni beli su ti linijski ulazi ili Line In za povezivanje analognih uređaja. Desno od njih izlaz za kassetdek snimanje. Desno dalje kompozitni video ulazi za stare dvd-ove. I jedan RGB video ulaz koji verujem da dobacuje full HD rezoluciju, uglavnom je tako.

Levo dole ulazi za antenu. Sredina dole izlazi za zvučnike i skroz desno strujni IEC konektor.

g033AVX2000-B.jpg

 

https://www.whathifi.com/denon/avr-x2000/review

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala puno na iscrpnim odgovorima i pomoći, poslušaću i sačekaću još malo i najverovatnije ću ovaj denon avr x2000 sa zvučnicima za 220 e da kupim jer mi je blizu i svaka provera je moguća a ima i jedan mrežni peeonir malo slabije snage ali isto dobar sad trenutno ne znam model ali ću i njega probati pa ću odlučiti.

Link to comment
Share on other sites

On 22.8.2019. at 8:27, mikeli74 said:

Integra A-8650, da li bi to pojacalo bila dobra kombinacija sa SC-660?

Imam to pojacalo, ponasa se realno kao da je mrtvo. Ima tu snage koliko hoces, nema kvalitetnog zvuka. Tonovi su nejasni prilicno. Bar je tako kod mene, mozda moj primerak ima neku manu, mada ne verujem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...