Jump to content


Pomoc oko pojacala


mikeli74

Recommended Posts

47 minuta ranije, Miroslavmixx said:

Добро оче кад теко не неко нешто нормало пита јел га ти на прву зајебаваш или му даш савет?

Priznajem da je zezancija bila prožeta sa provokacijom, ali nije bila uredljiva. Nije me začudila jer je tvoj prvi post bio poprilično senzacionalistički i neodređen.

Ne bih arbitrirao, ili glumio finoću, ali kasniji tvoj odgovor me baš šokirao. Bude ovde nategnutih izjava i lakih provokativnih uvreda na ličnom nivou, ali takvog brutalnog i konfliktnog etiketiranja nije, bar se ja ne sećam.

Izvini se za neprimerenost svojih reakcija i biće ti oprošteno. :) Nije potrebno 3 tri očenaš, samo iskreno uviđanje svoje ishitrene u afektu reakcije. Drugima je na savest, šta lično misle o svojim delima.

Treba biti ispravan i korektan i nikada ne tražiti izgovore za svoje loše postupke, još su  grešniji nego sama loša činjenja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, Filipescu said:

Лаки је мало нервозан :). Мој одговор је био полу-шала и реакција на донекле неспретан први пост. Без икаквог представљања, са чим слушано итд... Ваљда се кад се дође код неког први пут представи, изују ципеле итд?

Како да се изујем кад си се ти одмах посрао у предсобљу....Није хигијенски пријатељу...

Link to comment
Share on other sites

^ Ovo je već nešto drugo čak i duhovito i drago mi je da smo se razumeli.

Forum je mesto gde treba da se zabavimo, podelimo neka svoja mišljenja, proverimo ih i korigujemo uz pomoć učesnika u diskusiji. Treba biti otvoren za sugestije i preispitivanje. Zezancija je uvek dobrodošla da se ne pretvorimo u dosadni tehnički Forum bez života i strasti.

Svako dobro želim :cheers

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Miroslavmixx said:

Добро оче кад теко не неко нешто нормало пита јел га ти на прву зајебаваш или му даш савет?

Ok bila je lagana zahebanciya na prvi post. Pa šta?! Nije te vređao! Otkud tebi pravo da upotrebiš pridev majmun? Za nekog koga ne poznaješ! Eto to je naša opšta nadrndanost i agresija u svim sferama života. Da ne trošim resurse i dalje i ne izazovem sendvičare.
Ipak, dobrodošao na forum. Nadam se da će ti biti od koristi kao i svima nama.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ivanp said:

Ok bila je lagana zahebanciya na prvi post. Pa šta?! Nije te vređao! Otkud tebi pravo da upotrebiš pridev majmun? Za nekog koga ne poznaješ! Eto to je naša opšta nadrndanost i agresija u svim sferama života. Da ne trošim resurse i dalje i ne izazovem sendvičare.
Ipak, dobrodošao na forum. Nadam se da će ti biti od koristi kao i svima nama.

Хвала за добродошлицу...Види да се познајемо ја би одреаговао са надовезивањем на шалу али пошто се не познајемо нема разлог да зајебава и подцењује нечије питање пошто је можда паметнији и образованији...Моја реакција је сходна веруј ми пошто радим са људима и оваквим придевима само ципела за врат решава проблем...Много је безобразлука у земљи Србији...Јеш једном Иване хвала...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Father said:

^ Ovo je već nešto drugo čak i duhovito i drago mi je da smo se razumeli.

Forum je mesto gde treba da se zabavimo, podelimo neka svoja mišljenja, proverimo ih i korigujemo uz pomoć učesnika u diskusiji. Treba biti otvoren za sugestije i preispitivanje. Zezancija je uvek dobrodošla da se ne pretvorimo u dosadni tehnički Forum bez života i strasti.

Svako dobro želim :cheers

Такође оче,ево питања одмах овако с'неба јеси ли ти имао нека искуства са овим Yamaha-ma?

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao. Jedino iskustvo sa Yamaha pojačalom imam sa A-520 natural sound.

Yamaha A-520 1.jpg

Zamenio sam ga sa Hiragom pre oko 20 godina. Mislim da je izuzetno linearno radilo i sa zadovoljstvom sam ga slušao. Prvo sa JBL L100 Century a posle sa hand maid B&W 801 opcijom velikih zvučnika.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Ružić Slavoljub said:

Ne vidiš da konstantno podjebavaju,provociraju, vređaju... ili ne želiš da vidiš ?

Naravno da vidim, toga je uvek bilo i biće. Ja sam reagovao na prostakluk i nasilje koje je siktalo iz posta Miroslavmixx-a, ipak mislim da sam pomogao članu da se lakše prilagodi okruženju i uspešno nastavi boravak na forumu.

Uobražavam da sam zapravo, stao na njegovu stranu time što sam mu ukazao na nedopustiv nivo "slobode izražavanja". Bez obzira što Forum svima otvara mogućnost da kažu šta misle, postoje okviri u tematskom smislu i naravno da u tom okviru ne sme biti prostakluka i vulgarnih uvreda na ličnom nivou. Nažalost i ti si malo odlutao od tematskog okvira, pa sada nosiš svoje boje.

Dovoljno je samo sniziti strasti i fokusirati se na temu u diskusiji od strane svih učesnika i sve će biti daleko lakše za čitanje i prijatnije za učestvovanje.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Naravno da vidim, toga je uvek bilo i biće. Ja sam reagovao na prostakluk i nasilje koje je siktalo iz posta Miroslavmixx-a, ipak mislim da sam pomogao članu da se lakše prilagodi okruženju i uspešno nastavi boravak na forumu.

Uobražavam da sam zapravo, stao na njegovu stranu time što sam mu ukazao na nedopustiv nivo "slobode izražavanja". Bez obzira što Forum svima otvara mogućnost da kažu šta misle, postoje okviri u tematskom smislu i naravno da u tom okviru ne sme biti prostakluka i vulgarnih uvreda na ličnom nivou. Nažalost i ti si malo odlutao od tematskog okvira, pa sada nosiš svoje boje.

Dovoljno je samo sniziti strasti i fokusirati se na temu u diskusiji od strane svih učesnika i sve će biti daleko lakše za čitanje i prijatnije za učestvovanje.

:cheers

Mislio sam da si ozbiljniji čovek a ti .....

Izbacite Vi Gospodo politiku iz Vaših glava i HI FI Foruma pa će se lepo razgovarati. Kad na loše stvari ne reaguje moderacija,reaguje članstvo.

Molim Vas po stoti put ,ostavimo se politike. Hajde da pišemo o muzici i muzičkoj tehnici.

I ja volim Yamahu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...