Jump to content


Idler guma za Nakamichi bx-300


simass

Recommended Posts

11 minuta ranije, giZ_Mo said:

https://ibb.co/gVjLDkx 

Паре нису проблем, твоје је да обезбедиш Бадвајзер.  :thumbsup2

E sada si me baš obradovao :) .Potajno sam se nadao da neko ima ovu gumu.greota je da Nak zbog ove "sitnice" stoji besposlen.Svaka čast,a za pivo nije problem,uostalom pisaću ti na pp ,a ti slobodno kaži cifru,pa što se mene tiče kupi i gajbu piva ;)  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo da javim novosti u vezi idler gume.Pošto mi član giZ_Mo  nije napisao adresu gde bih mogao da ga nađem(možda nije video gornju poruku) i da ga častim pivom kada već neće novac,reših prvi put da se upustim u vode kupovine preko ebay-a,i uopšte preko granica naše države i mogu reći da sam imao prijatno iskustvo,naručio sam od čoveka,mislim da je iz Slovačke.Video sam da ima 100% feedbackova.Cena mi je bila ok sa šipingom,u prevodu nekih 1100 dinara otprilike.Naručio sam 15-tog avgusta i evo danas mi je deo stigao.Odmah sam ga montirao i sada Nak opet veselo reprodukuje kasete :) .Nije bilo nikakve carine ni pdv-a.Deo sam dobio u jednoj koverti.Verovatno se to vodi kao neko pismo...ne znam,pa zato nisam imao dodatnih troškova.Da ne davim više ,ja sam veoma zadovoljan.Svakako novo iskustvo za mene.Pozdrav svima :) 

Link to comment
Share on other sites

НХФ, сви који су у са мном свакодневном контакту знају да сам у страховитој гужви око свега на дневном нивоу. Идлер гума те чека те те чека.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, giZ_Mo said:

НХФ, сви који су у са мном свакодневном контакту знају да сам у страховитој гужви око свега на дневном нивоу. Идлер гума те чека те те чека.

Ma opušteno,u neku ruku zahvaljujući tebi sam prvi put pazario preko ebay-a :) ,a u svakom slučaju kad mi se istroši guma imaću te u vidu ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...