Jump to content


Pedeset godina od iskrcavanja na Mesec


ivanp

Recommended Posts

On 7/18/2019 at 12:38 PM, ivanp said:

Da Zexx o tome sam hteo da pišemo u ovoj temi al se ona kao mnogo puta pre, otela i otišla...............
Naš član Alen iz Slovenije pavi ćerki Moon lander od lego kockica a mi trtomoodimo o tome kako su lažirali sletanje.
Tu je i deo odgovora o tome gde smo.....

Mada je to i za vreme Druga Tite bilo slično. Služio sam vojsko u Sloveniji.......

Teorije zavere nastaju kada otkaže razum. Posledica su greške u kognitivnom sistemu. Ljudi vole da zapletene procese i pojave pojednostavljuju. Slično je i sa religijom i kognitivnom disonancom kod verujučih. Uzmite religijama ranu indoktrinaciju dece pa če iste nestati u jednoj generaciji.

Imam i NASA Apollo 11 Lunar Lander a i NASA Apollo Saturn V. Najlepše složenih 3000 LEGO kockica.

Koga ne mrzi ovde može sve da prati u realnom vremenu ili ispočetka.

 

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, RingeRaja said:

Nisi, svako ima pravo da piše ono što smatra da je po njemu ok. Da si mi prijatelj razočarao bi me debelo, ovako, to je što je, nisi jedini koji ovako rezonuje (iako ne kapiram rezon).

Pitanje: Ako nije tajna koje si godište?

Dovoljno sam dugo na forumu i pratim tvoje postove. Cenim tvoje mišljenje  i iskustvo a i poklonio si mi interkonekcijske kablove. 

Poštujem te zbog svega toga. Ne znamo se ali nemojmo kvariti odnos.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Froggy said:

Da, 60% u nameštenim anketama, pre bilo kakvih raspisanih izbora.

Na izborima, na koje obićno izađe malo više od 50% upisanih glasača (+ par % onih pokojnih, kao n.pr. moj otac), uglavnom dobijete malo više od 50% glasova.

Da skratim(o) - vas Pussylips-ass-kisser-a nema više od 25% stanovništva ove zemlje.

Tačka.

Drop dead.

Batali matematiku. Slabo ti ide.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Milosav Grozni said:

A da prekinemo s politikom i podelama.

Malo li je uokolo budalaština, pa ajd i ovde. Još samo da bude 063 vs 064

Akonto partijske pripadnosti... Ringe mnogo to strogo gledaš. Imam prijatelje i na jednoj i drugoj strani. Moji prijatelji su pošteni, časni i dobri ljudi. Partijska pripadnost mi nikad nije bila bitna.  Nemoj niko da brani ovu zemlju od nas i nama sličnih. Ima kud i kamo zaslužnijih. Na koncu u branši u kojoj si ti, pa pola njih je bilo u svim partijama. U branši u kojoj sam ja isto tako, verujem i u drugima. Neki ljudi su bili u jednoj , neki u svim partijama. Niti su svi u SNS lopovi ( bez obzira što su mi al baš nesimpatični) niti su svi sa druge strane pošteni. Politiku nemojte ovde. Pustite nek se kolju na drugom mestu. Mi od toga nemamo ništa sem svađa i uvreda.... a zbog čega

 

100 % se slažem sa tvojim mišljenjem. I ja ne volim kada na forumu vidim politiku. Moderatori ne reaguju na postove kojima nije mesto na Hi Fi forumu pa onda reaguju članovi i dolazi da  ne potrebne rasprave,uvreda itd.

Izvinjavam se čestitim članovima foruma koji učestvuju u temi bilo da pišu ili samo čitaju na mojim postovima o politici. Oni koji su trebali da reaguju.nisu,pa sam reagovao ja.

Što se mene tiče ,možemo se vratiti na Mesec.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Ružić Slavoljub said:

Ti si po mom mišljenju jedan od dva najgora člana ovog foruma. Sa svima se kačiš,mnoge članove vređaš i omalovažavaš. Zbog čega to radiš ?

Pitam se dali si i uživo tako hrabar ili samo preko tastature ? Dali bi tako nešto smeo nekom da kažeš u lice ?

 

Koji je drugi???:lol: Grešiš, ovaj, grešiš, sinko, ne kačim se sa svima, ali priznajem da imam gotovo nultu toleranciju na glupost, zatucanost, nepismenost i pokvarenost, između ostalog, a kako i zašto si se ti tu (pro)našao je pitanje za tebe, ne za mene, rekao bih... Što se tiše tvog obožavanja lika i dela "svakosatnog klepetalaTM", lagao bih kad bih rekao da sam iznenađen, ali s obzirom da si se ničim izazvan javno deklarisao, mogu samo da kažem da je to kod mene poslužilo kao katalizator hemijske reakcije, pa si brzinom svetlosti iz grupe benignih idiota, napredovao do sadašnje pozicije. Over & out.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...