Jump to content


Pedeset godina od iskrcavanja na Mesec


ivanp

Recommended Posts

16 sati ranije, Woland said:
17 sati ranije, Ružić Slavoljub said:
Ovaj Vučić ne odgovara lenjštinama,prevarantima,mrcinama, neradnicima,muljatorima i sličnom đubretu.
Niko me neće ubediti da je  od 10 ljudi 9-oro glupavo a 1 pametan. Nigde i ni u čemu !
A naš narod je ,hvala Bogu,još uvek zdravorazuman za razliku od mnogih drugih. 
Nemoj pljuvati po mom narodu,mojoj zemlji i mom Predsedniku,molim te.

ajd sad u stranku po bonu

Niti sam bio član bilo koje stranke ili organizacije za svojih skoro 50 godina,niti nameravam da se učlanim u bilo koju.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, ivanp said:

Zaključaće nam lepu temu zbog buzdosa!!!!
Molim vas prestanite.:wacko:

      Tema ti je dobra ali ne i razlog zbog koje si je pokrenuo. Misliš da niko nije primetio da potpaljuješ vatru ? Malo smiruješ pa opet potpaljuješ pa se onda femkaš ko nova mlada pa se odjaviš iz teme pa evo opet tebe...providno i to jako.

Ako nekoh hoćeš da uvrediš ,zar ne bi trebalo da imaš hrabrosti pa da napišeš "buzdovan " a ne ko neka strina da izmišljaš nove reči. Budi muško.

A,zbog čega me vređaš ?  Ja tebe nisam. Ne poštujem te ali te ni ne vređam. Zato što ne mislim isto kao ti ?

Izvini ali ja imam drugačije mišljenje i nemam strah pa ga iznesem pred vas agresivne koji nemate hrabrosti.

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, ivanp said:

Drugari nismo se složili oko nekih stvari. Normalno je! Ali smo došli do nekih rezultata!!!
Zaleteo se samo jedan (1 i brojem) desperados i buzdos.
Ja ću njegove postove od sada ignorisati.

Evo ti potvrda da si otvorio temu da bi "potpalio vatru " Jest možda otišla rasprava u drugom smeru ali ti si svoje uradio. Ako te u tvojim godinama takve stvari usrećuju,ti si čoveče ne srećan.

Džabe ti je da me ignorišeš-ima nas jako mnogo u lepoj zemlji Srbiji.    60 % ! ! !

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, perodeformero said:

Po tvom preCedniku ću pljuvati kad god želim i onoliko koliko budem želeo, a to je beskonačno.Po tvojoj i mojoj zemlji ne pljujem, već po glupom narodu koji je doveo mesiju na vlast koji nam kenja po lobanji 24/7.

Usput, prijatno!

 

27858784_1757614271213499_8879713082619984759_n.jpg

Ma,nećeš. Uvidećeš vremenom da ova zemlja ima sreće što se pojavio Aleksandar Veliki.

Čim ga napadaju iz Londona,Zagreba,Sarajeva,Podgorice, Prištine-ne može da ne valja.

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

Jbg Ringe-nije. Žao mi je ako sam te razočarao.

Nisi, svako ima pravo da piše ono što smatra da je po njemu ok. Da si mi prijatelj razočarao bi me debelo, ovako, to je što je, nisi jedini koji ovako rezonuje (iako ne kapiram rezon).

Pitanje: Ako nije tajna koje si godište?

Link to comment
Share on other sites

A da prekinemo s politikom i podelama.

Malo li je uokolo budalaština, pa ajd i ovde. Još samo da bude 063 vs 064

Akonto partijske pripadnosti... Ringe mnogo to strogo gledaš. Imam prijatelje i na jednoj i drugoj strani. Moji prijatelji su pošteni, časni i dobri ljudi. Partijska pripadnost mi nikad nije bila bitna.  Nemoj niko da brani ovu zemlju od nas i nama sličnih. Ima kud i kamo zaslužnijih. Na koncu u branši u kojoj si ti, pa pola njih je bilo u svim partijama. U branši u kojoj sam ja isto tako, verujem i u drugima. Neki ljudi su bili u jednoj , neki u svim partijama. Niti su svi u SNS lopovi ( bez obzira što su mi al baš nesimpatični) niti su svi sa druge strane pošteni. Politiku nemojte ovde. Pustite nek se kolju na drugom mestu. Mi od toga nemamo ništa sem svađa i uvreda.... a zbog čega

 

Link to comment
Share on other sites

53 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

Džabe ti je da me ignorišeš-ima nas jako mnogo u lepoj zemlji Srbiji.    60 % ! ! !

Da, 60% u nameštenim anketama, pre bilo kakvih raspisanih izbora.

Na izborima, na koje obićno izađe malo više od 50% upisanih glasača (+ par % onih pokojnih, kao n.pr. moj otac), uglavnom dobijete malo više od 50% glasova.

Da skratim(o) - vas Pussylips-ass-kisser-a nema više od 25% stanovništva ove zemlje.

Tačka.

Drop dead.

Link to comment
Share on other sites

54 minuta ranije, Milosav Grozni said:

A da prekinemo s politikom i podelama.

Malo li je uokolo budalaština, pa ajd i ovde. Još samo da bude 063 vs 064

Akonto partijske pripadnosti... Ringe mnogo to strogo gledaš. Imam prijatelje i na jednoj i drugoj strani. Moji prijatelji su pošteni, časni i dobri ljudi. Partijska pripadnost mi nikad nije bila bitna.  Nemoj niko da brani ovu zemlju od nas i nama sličnih. Ima kud i kamo zaslužnijih. Na koncu u branši u kojoj si ti, pa pola njih je bilo u svim partijama. U branši u kojoj sam ja isto tako, verujem i u drugima. Neki ljudi su bili u jednoj , neki u svim partijama. Niti su svi u SNS lopovi ( bez obzira što su mi al baš nesimpatični) niti su svi sa druge strane pošteni. Politiku nemojte ovde. Pustite nek se kolju na drugom mestu. Mi od toga nemamo ništa sem svađa i uvreda.... a zbog čega

 

Slažem se kompletnim tekstom, uz dodatak da je moje razočarenje bilo apropo Njemu voljenog AV, ništa više.

Ja prekidam sa politikom, nije joj mesto ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...