Jump to content


Diskmen kao transport


Ajduk

Recommended Posts

Slucajno sam naisao na stranom forumu na diskusiju o sony diskmenima iz 80ih i neki od njih se karakterisu kao audiofilski. Vidim da neki modeli mogu da se nadju za sitne pare. Ima li neko iskustva sa njima i sta preporucujete? Ima li smisla ubacivati ih u sistem ili je i prosecan cd player bolja opcija?

Link to comment
Share on other sites

Od tih manjih gadget transporta ovaj je neverovatan. Ali mislim da se prvi model, koji sam ja slusao, tesko pronalazi?

Novi model ima i radio i daljinski. (nisam siguran da je prvi model od pre 20 godina imao daljinski?

Mogu da rade i na zidu a i horizontalno. Slican industrijski Sanyo transportni mech. kao i Shigaraki by 47 labs

https://www.muji.eu/pages/online.asp?lan=de&ShopSel=y&scrn=1920&wndw=1150&sec=8&sub=37&pid=5587

Google Muji CD player fotografije

Link to comment
Share on other sites

On 13.7.2019. at 0:13, Ružić Slavoljub said:

Uzmi Harmanov hk 620 za 2000 . oo i naslušaćeš se dobrog zvuka. Ima još dosta tih jeftinih a dobrih CD playera drugih proizvođača u cenovnom razredu do 30 €.

Verovatno si mislio na HD 720, ovo što si ti naveo je pojačalo ;)

Link to comment
Share on other sites

Kupljen sony d-22 za jako male pare, pa cu da vidim kako zvuci. Kazu da ima pristojan line out. Ova cela prica oko SP1 mi je delovala mnogo komplikovano jer nemam ni znanja ni vremena za cackanje i upgrade. Nemam neku veliku kolekciju diskova tako da ce, verujem, dobro posluziti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...