Jump to content


Pomoc Stereo


s2m008

Recommended Posts

17 minuta ranije, s2m008 said:

Zdravo, 

Zeleo bih da sastavim polovan stereo proverenih komponenti, a voleo bih da to ukljucuje i Dayens Ampino (ili preporuka za neki slican proizvod) za sobu od 20m2 pa bi mi dobrodosla neka preporuka. 

Pozdrav, 

Koliko para za sve to, šta će biti izvor zvuka (gramofon, PC+DAC, CD .... nešto treće)?

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, zek said:

Može da se nađe i malo jeftinije,

Kako misliš jeftinije na Amazonu, a poštarina veća od cene uređaja? Kod Kineza je besplatno slanje koliko vidim.

Khadas izađe mnogo skuplje sa kutijom, nema ni onaj lep displej. 

Osim toga ostatak sistema koji će on kupiti verovatno neće biti previše detaljan , to su ipak neke jeftine komponente, tako da mi je Topping u ovom slučaju na prvom mestu baš zato što je svetlijeg karaktera. 

Khadas ima USB C to mi se ne dopada nikako, bolji je onaj USB B na Topping.

Ako bude previše svetlo, to se može rešiti kablovima ili zamenom OP na izlazu Topping-a, u suprotnom slučaju nema pomoći.

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, Nixie said:

Ako bude previše svetlo, to se može rešiti kablovima ili zamenom OP na izlazu Topping-a

Može, ali samo jedan OP od ukupno tri da se zameni. Jedan ima ugrađeno podnožje, druga dva su direktno zalemljeni na pločici.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, s2m008 said:

Zeleo bih da sastavim polovan stereo proverenih komponenti, a voleo bih da to ukljucuje i Dayens Ampino

Ima li neki poseban razlog zašto baš Ampino - retko se nalazi na oglasima, a iako ih ima cena čini mi se nije baš konkurentna.

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, zek said:

Može, ali samo jedan OP od ukupno tri da se zameni. Jedan ima ugrađeno podnožje, druga dva su direktno zalemljeni na pločici.

Da znam to, već je bilo igranja na jednom drugom forumu. Ima vajde i od zamene tog jednog na izlazu. Mada, na bih ja tu ništa menjao ako ne mora. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, zek said:

Ima li neki poseban razlog zašto baš Ampino - retko se nalazi na oglasima, a iako ih ima cena čini mi se nije baš konkurentna.

Iskreno i nema, samo sam citajuci komentare foruma stekao utisak da je odlican izbor cene i kvaliteta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...