Jump to content


Servisiranje microlab zvucnika (model H-500)


dixy1988

Recommended Posts

Dobar dan,

Da li me mozete savetovati gde mogu servisirati gore-pomenuti 5.1 sistem u Beogradu (ili mozda okolini)?

Problem koji imam jeste da je subwoofer poceo da krci prilikom reprodukcije zvuka. Nakon proveravanja kablova, paljenja i gasenja (znanje za neke detaljnije provere nemam, nazalost), kad pokusavam da upalim sistem - cuje se zvuk sa sw-a iako nije sistem ukljucen.

Da li postoji neko resenje? Negde sam procitao da su mozda kondenzatori otisili - mada ne bih znao gde i kako mogu to proveriti.

 

Unapred zahvalan!

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim na sajtu Microlab/a ovo bi trebalo da je jos uvek aktuelan model.Stoga je tesko poverovati da su kondenzatori na kraju zivota. Pre svega bi moglo pojacalo za sub biti u problemu ali nije ultimativno da je on stradao. Treba proveriti sve, popravljivo je uglavnom. Ako hocete, mogu Vam i ja pomoci u mom servisu, mozda ne bi bilo lose da napisete u kom delu grada zivite jer mozda imate i nekog blizeg vasem kraju. Pozdrav i sve najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na brzom javljanju!
Živim na Zvezdari, Mirijevo.

Većinu servisa koje sam pronašao, piše da se ne bave kompjuterskim 5.1 sistemima.

Nažalost, zvučnici su kupljeni pre 12-13 godina - ne mogu se više naći nigde sem možda u Aziji (Rusiji pretežno).
Na sajtu piše da Asbis grupa ih zastupa u Beogradu - oni su me uputili na Infograf u Novom Sadu. Microlab podrška ne odgovara na emailove.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...