Jump to content


Hi-Files 15 u prodaji


Ljuba

Recommended Posts

Poštovani,

petnaesti broj magazina Hi-Files je u prodaji od subote, 30. decembra.

U ovom broju donosimo dosta šarenog materijala od kojeg izdvajamo tekst o alternativnim zvučničkim jedinicama, ekskluzivni intervju sa novim vlasnikom kompanije Electrocompaniet, a tu su i predlozi novogodišnjih poklona za audiofile.

U petnaestom broju

Tema broja

Stvaranje zvuka

AV risiveri - nove mogućnosti

Pokloni za audiofile

Intervju

Mikal Dreggevik, Electrocompaniet

Enciklopedija

The Chord Company

Razglednica

Zagreb 2006

Testovi

KEF KHT 3005

Elac BS 204.2

Dynaudio Contour S 1.4

Opera Mezza

Dayens Premium Micra

Monitor Audio BR2

Kimber kablovi

Rotel RC-06 i RB-06

Denon 500AE

Wharfedale Evo2 8

Isotek Gemini

Harman/Kardon AVR7300

LG kućni bioskopi

Muzika

Björk

CD recenzije

Film

DVD recenzije

post-45-128510479498_thumb.jpg

post-45-128510479498_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

upravo mi poÅ¡tar doneo novi broj (hvala Ljubi, iako mi istekla pretplata uz Äasopis sam dobio uplatnicu i posle praznika uplaćujem godiÅ¡nju pretplatu). Javljam se zbog jedne pojave koja je uÄestala nekoliko brojeva unazad. Koverat sa Äasopisom mi stigao otvoren. Prvi put sam mislio da je neko u poÅ¡ti malo prelistavao Hi-Files. Å ta bi se desilo da je iz Äasopis poslat i CD, potajno sam se nadao jer je bilo govora o izboru muzike, verovatno bih ostao bez poklona.

Link to comment
Share on other sites

@sladjan

Odštampali smo par hiljada koverata sa onim podacima, ali su se koverte pokazale loše zbog slabog lepka. Primetili smo da se npr. svaki deseti koverat veoma lako otvara.

@gaucho

Prijavi poštara. Ozbiljan sam.

Mnogi me zovu i žale se na poštare, ali ne postoji način da ih promenimo ako ih je prijavljujemo.

Imali smo i primer savijanja magazina na 4 dela, radi brutalnog uguravanja u malo sanduče.

Sa druge strane, ako nemaš veliko sanduče onda je "kao normalno" da nađeš časopis negde pored i da se nadaš da ti ga komšije neće ukrasti.

Ja sam primenio fini metod. Častio sam poštara i sad mi stalno donosi na vrata i mnogo je fin kad me vidi.

Link to comment
Share on other sites

Hoce li biti ovog broja (i narednih) u Crnoj Gori? Jeste li odustali od nas?

Ne, nismo.

Dobili smo rezultate prodaje u CG od septembarskog broja i sasvim su zadovoljavajuci.

Problem je samo u "sporini" saradnje. Ako bude sve kako treba, zaradu od septembarskog broja cemo dobiti u februaru :listen

@zormanic

Obecavam, u sledecem broju necemo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uh, hajde da proverimo da li je zaista tako.

Da li mozes da odes na taj kiosk (ako je privatni) i da pitas ko im je distributer.

U kom gradu zivis?

Da li je neki sa spiska?

Media Plasman (Centalna Srbija):

Kruševac - Nikos

Kraljevo - Hit Komerc

Užice - Lala Press

Raška - Hit Press

Inđija - In Press

Valjevo - Mig

Požarevac - Merkur Press

Ako je tako, onda cemo malo da dignemo frku.

Link to comment
Share on other sites

Zivim u Gornjem Milanovcu ( blizu Cacka). Pa danas kada sam pitao za 15-sti broj rekli su da jos nije izasao ( 20 Januar), u pitanju su dva kioska i imali su skoro sve brojeve izuzev 3-eg i 4-tog . Kada budem nailazio pitacu za distrbutera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pozdrav,

upravo mi poÅ¡tar doneo novi broj (hvala Ljubi, iako mi istekla pretplata uz Äasopis sam dobio uplatnicu i posle praznika uplaćujem godiÅ¡nju pretplatu). Javljam se zbog jedne pojave koja je uÄestala nekoliko brojeva unazad. Koverat sa Äasopisom mi stigao otvoren. Prvi put sam mislio da je neko u poÅ¡ti malo prelistavao Hi-Files. Å ta bi se desilo da je iz Äasopis poslat i CD, potajno sam se nadao jer je bilo govora o izboru muzike, verovatno bih ostao bez poklona.

Link to comment
Share on other sites

PovlaÄim reÄ (crveno) iz mog predhodnog posta. :listen

Danas sam ipak dobio CD Hi-Files.

PoÅ¡tar se izvinio jer je disk ispao iz paketa Äasopisa i na kraju kad je podelio svu poÅ¡tu u torbi ostao samo CD. Svaka Äast, ima i poÅ¡tenih ljudi u poÅ¡ti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo da vas malo zaintrigiram. Spisak nekih testova koji ce biti u broju 16

Electrocompaniet EC4.7 i AW70

Korato KVA15i

Dayens Menuetto

NN Acoustics Rubycon

Cyrus CD 6s

Denon S-81

Yamaha DVD-1700

KEF iQ3

LG HDD rikorderi

toliko mogu iz glave, ali ima jos...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...