golum

Acoustic Invader - D Class Power Amp

Recommended Posts

On 4.8.2019. at 14:07, golum said:

Global warming utice na moju psihu slicno kao na ovdasnje glecere...<_<

Kradem quote

Nakon vise od mesec dana putesestvija raznim prevoznim sredstvima, kontejner sa mojim primerkom AI snagasa je konacno stigao. Usled velicine (slika 1) jasno je da prevoz nije bilo moguce organizovati drugacije (brze), a sam istovar iz kontejnera predstavljao je ogroman izazov za mnogoclanu ekipu (slika 2). Nakon solidnog cimanja uspeli smo nekako da ga izvucemo I uvucemo u stan (mali kran iz prizemlja do prvog sprata - ko bio kod mene zna o cemu pricam)  :-) . Odpakivanje je proteklo dosta lakse (ledja su ipak nastradala u odredjenoj meri) ali sve se to jako brzo zaboravilo kada je ova lepota ugledala svetlost tada vec duboke noci (deca spavaju jelte - mora biti mrak). Dalje nisam stigao jer mi treba mnogoclana ekipa jakih (a …..) da bih uspeo da izvucem postojece sa police I ubacim ovu mrgu...o tome neki drugi put posle neke druge noci...a o zvuku neke tamo cetvrte/pete (mada se sve zna, no ne zna se kako radi sa VA I vs. ARC Ref)….

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

3 minuta ranije, Filipescu said:

Надам се само да ће звук оправдати целу акцију на крају!

Ke vidime :ph34r:..no nekada je bitno samo da ima neke akcije :D

1 minut ranije, Filipescu said:

По принципу, и лабави уме да забави :D

Lmfao :D

2 sati ranije, golum said:

Nakon vise od mesec dana putesestvija raznim prevoznim sredstvima, kontejner sa mojim primerkom AI snagasa je konacno stigao. Usled velicine (slika 1) jasno je da prevoz nije bilo moguce organizovati drugacije (brze), a sam istovar iz kontejnera predstavljao je ogroman izazov za mnogoclanu ekipu (slika 2). Nakon solidnog cimanja uspeli smo nekako da ga izvucemo I uvucemo u stan (mali kran iz prizemlja do prvog sprata - ko bio kod mene zna o cemu pricam)  :-) . Odpakivanje je proteklo dosta lakse (ledja su ipak nastradala u odredjenoj meri) ali sve se to jako brzo zaboravilo kada je ova lepota ugledala svetlost tada vec duboke noci (deca spavaju jelte - mora biti mrak). Dalje nisam stigao jer mi treba mnogoclana ekipa jakih (a …..) da bih uspeo da izvucem postojece sa police I ubacim ovu mrgu...o tome neki drugi put posle neke druge noci...a o zvuku neke tamo cetvrte/pete (mada se sve zna, no ne zna se kako radi sa VA I vs. ARC Ref)….

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Hahaaahhaaaa, zamisli kako je meni bilo za dva komada, morao sam sa ulice kroz terasu, a tek Patason na deseti sprat.......

Cuvaj ga, iz dobro obavestenih izvora cujem da je druga tura pri kraju, a trece nece biti...... 

11 minuta ranije, aaa zmaju! said:

Jel bilo bar po pivo za tamnopute momke sa istovara?:lol:

Nije - brzo ih uhvati, a moraju da rade pribrani sa tolikim teretom. Samo sokici I Red Bull za krila :D

3 sati ranije, pollux said:

Cuhvaj ga, iz dobro obavestenih izvora cujem da je druga tura pri kraju, a trece nece biti...... 

Nista se ne sekirajte, ima friske isporuke modula a pakovanje u makar 2 top  varijante kutija 

1.thumb.jpg.6ef2fd6dff7d4bfdf982a428b238eb39.jpg

2.jpg