Jump to content


Acoustic Invader - D Class Power Amp


Golum

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nakon vise od mesec dana putesestvija raznim prevoznim sredstvima, kontejner sa mojim primerkom AI snagasa je konacno stigao. Usled velicine (slika 1) jasno je da prevoz nije bilo moguce organizovati drugacije (brze), a sam istovar iz kontejnera predstavljao je ogroman izazov za mnogoclanu ekipu (slika 2). Nakon solidnog cimanja uspeli smo nekako da ga izvucemo I uvucemo u stan (mali kran iz prizemlja do prvog sprata - ko bio kod mene zna o cemu pricam)  :-) . Odpakivanje je proteklo dosta lakse (ledja su ipak nastradala u odredjenoj meri) ali sve se to jako brzo zaboravilo kada je ova lepota ugledala svetlost tada vec duboke noci (deca spavaju jelte - mora biti mrak). Dalje nisam stigao jer mi treba mnogoclana ekipa jakih (a …..) da bih uspeo da izvucem postojece sa police I ubacim ovu mrgu...o tome neki drugi put posle neke druge noci...a o zvuku neke tamo cetvrte/pete (mada se sve zna, no ne zna se kako radi sa VA I vs. ARC Ref)….

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, golum said:

Nakon vise od mesec dana putesestvija raznim prevoznim sredstvima, kontejner sa mojim primerkom AI snagasa je konacno stigao. Usled velicine (slika 1) jasno je da prevoz nije bilo moguce organizovati drugacije (brze), a sam istovar iz kontejnera predstavljao je ogroman izazov za mnogoclanu ekipu (slika 2). Nakon solidnog cimanja uspeli smo nekako da ga izvucemo I uvucemo u stan (mali kran iz prizemlja do prvog sprata - ko bio kod mene zna o cemu pricam)  :-) . Odpakivanje je proteklo dosta lakse (ledja su ipak nastradala u odredjenoj meri) ali sve se to jako brzo zaboravilo kada je ova lepota ugledala svetlost tada vec duboke noci (deca spavaju jelte - mora biti mrak). Dalje nisam stigao jer mi treba mnogoclana ekipa jakih (a …..) da bih uspeo da izvucem postojece sa police I ubacim ovu mrgu...o tome neki drugi put posle neke druge noci...a o zvuku neke tamo cetvrte/pete (mada se sve zna, no ne zna se kako radi sa VA I vs. ARC Ref)….

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Hahaaahhaaaa, zamisli kako je meni bilo za dva komada, morao sam sa ulice kroz terasu, a tek Patason na deseti sprat.......

Cuvaj ga, iz dobro obavestenih izvora cujem da je druga tura pri kraju, a trece nece biti...... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dakle usled nekih promena u sistemu (bice neka slika soon u temi o mom kretenskom putesestviju) konacno sam juce uspeo velikom mukom da ubacim AI da cujem sta ima da kaze sa VA i kontra ARC Ref-a...

Pa realno ima da kaze stosta...nisam uspeo da probam preko Lampija tj celog regularnog setup-a vec samo preko ovog buljavog CD-a ali i tako je zvucalo fantasticno. Moram da probam u celoj kombinaciji ali nema sta realno - brutalno zvuci. Pade mi na pamet mozda da ga stavim u policu ispod TVa jer ionako ne greje pa kada mi se slusa da ga lepo bocnem jer mi se takodje Ref ne prodaje jer ga mnogo sakam...videcu..

E18243CA-7265-43E4-B85F-8548114750E8.jpeg

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Filipescu said:

Па није ни чудо што ниси успео са Лампијем, кад си поставио компоненте на кант :D.

Pokusavam da skapiram od juce zasto mi nije uspelo I bice da je zbog toga:D. Probacu popodne ponovo ali ovog puta da ga lepo okrenem :razz::thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...