Jump to content


Acoustic Invader - D Class Power Amp


Golum

Recommended Posts

11 sati ranije, Majda said:

BTW Golum kod tebe je uredjaj visoko ALI na toj novoj ispravljacici su na usima visoki naponi, drugo ta postojeca izolacija na zicama koje vode na anoe na prilagodnom podnozju, je mozda tanka za te visoke napone. Mislim to ipak nije vintage namensko prilagodno podnozje nego neko "savremeno" i ko zna kako to izradjuju.

Hvala Majda na ovome. Nisu mi klinci tu trenutno pa mi ovo nije ni padalo na pamet ali cim dodju bice zamena za neku standardnu varijantu...hvala jos jednom na upozorenju.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Meni nekako ovaj srebrni jos lepsi,al o ukusima ne treba raspravljati.Bio sam na ''fotosešn-u'' za site ,nakon cega smo uzivali u slusanju,ne znam jel su ove slike posle zavrsile na sajtu ali odlicno je ispalo i bas se dobro vidi odlican kvalitet i dizajn kucista na fotkama ...dobar shoeboksić dizajn :thumbsup2

media-share-0-02-04-4cf63ce3f4200f505ec33be072b17fe03695c59e326b1c43aa643a357b7ce9ba-Picture.jpg

media-share-0-02-04-3c00691d2b29d47831abe98aeaf37686ccaa94e90203d00ee14af46026e719f1-Picture.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, jagermaister said:

ima u icepoweru da se kupi,cudo.

covek kaze "zavisi gde kupujes",to znaci ima na raznim mestima po verovatno razlicitim cenama...to me zanimalo.... i ako ovo sto si ti okacio ne pomaze.

 

taj modul mogu samo proizvodjaci da kupe,fizicka lica,maloprodaja ne.

 

stite velike brendove,svoje velike kupce koji ugradjuju ovaj modul za  velike pare.

Link to comment
Share on other sites

Just now, patason said:

ima u icepoweru da se kupi,cudo.

covek kaze "zavisi gde kupujes",to znaci ima na raznim mestima po verovatno razlicitim cenama...to me zanimalo.... i ako ovo sto si ti okacio ne pomaze.

 

taj modul mogu samo proizvodjaci da kupe,fizicka lica,maloprodaja ne.

Iskopat će njega Bili :D

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi, tako ste svojevremeno radili i  secirali Lampizator DAC. đa ovo košta x, ovde 2 x, jeftino to može, ev ti instant rešenja za ku...palac, ... i da ponovim, osta Srbija sa 200 komada Lampizator DAC-ova, sve jedan bolji od Fikusovog, nego ni jedan ne videh il čuh, čuvaju ih za sebe sebično a mi u neznanju plaćamo. Pustite Giđgu na miru da radi, a vi napravite jeftiniji, bolji, lepši. Pozdrav "avijondžiji" ! Tako mu i rade sprave...ko "avijon". Još da nam da krila jedan krug.... ihaj sreće. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, anubisgrau said:

koliko kosta stereo ICE modul da se kupi bez kutije i štekera

Ja sam se interesovao da skutijam jedan kom za sebe i dobro je što nisam.... 

Poslednji put kad sam u novembru komunicirao sa glavnim export managerom ice power u dk (Mikaael VR) najbolja cena za kom je bila 282usd za američko trziste za pakovanje od 144kom(12x12kom).Za Evropu je bila cena 380eur plus DHL plus vat zemlje iz EU u koju se šalje s tim da je za male oem proizvodjace bila minimalna količina 7 kom ali od nove godine je povećana na 24kom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...