Jump to content


Supreme-Analog na sajmu u Minhenu


Recommended Posts

Uz duzno postovanje, ni mladjana tinejdzerka u najboljim godinama se ne bi napenalila na 70 od 80 fotografija  :roll:

Ne znam da li toliko fotki imam u poslednjih 20 godina zivota. Verovatno ne :)

 

Hajmo bar malo vise slika sprava i atmosfere sa sajma...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brutalno izgledaju ove u mat finisu.

Zelja mi je bila da nekad imam stelovanje VTA uzivo.Svaki gramofondžija ima neki svoj "fetiš" ,meni je VTA.Rucica bez lakog i brzog stelovanja VTA,ali i ostalih parametara me nebi zanimala ni da sam na prosjackom štapu.Ziveo bih radije bez gramofona.Tako da ne cudim se vlasniku VPI sta mu se svidelo.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, sondek said:

Brutalno izgledaju ove u mat finisu.

Zelja mi je bila da nekad imam stelovanje VTA uzivo.Svaki gramofondžija ima neki svoj "fetiš" ,meni je VTA.Rucica bez lakog i brzog stelovanja VTA,ali i ostalih parametara me nebi zanimala ni da sam na prosjackom štapu.Ziveo bih radije bez gramofona.Tako da ne cudim se vlasniku VPI sta mu se svidelo.

jel' VPI iszto što i VTA? :)

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, anubisgrau said:

ima žene ima muški ima travestiti ima kobile ima ručka ima pivo ima vino ima sveeeee......

 

samo nema trstenik al ko ga je*e

Bice i Trstenik nadajmo se!Najteze je biti pop u svom selu kaze stara izreka.Nadam se da ce ova rucica biti trazenija i da ce se pridruziti malom broju proizvodjaca HI FI- ja iz Srbije koji se prodaju vani, ali u jos vecem broju.

Cestitke i od mene.:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Најважнији параметар једне грамофонске ручице је график структурних резонанци. Он показује колико је једна ручица чврста и нарочито је важан за звучнице ниске комплијансе и веће газне силе. А такве су готово све врхунске главе. Има ли линк за такво мерење ове ручке? Ово су нека мерења старијег датума. Рега И зета имају изузетно добре структурне резонанце.

arm_resonance.gif

Link to comment
Share on other sites

Сада се то мери ласерским акцелометрима. Суштина је иста. Ово је график СМЕ 4 из недавног теста у Хај-Фај Њузу. Чврста ручица, ниске амплитуде резонанци.  

SME-Synergy-Review-8-768x462.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...