Jump to content


Supreme-Analog na sajmu u Minhenu


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 minutes ago, vladat1 said:

Slike su prelepe. Mogu da zamislim samo, koliko je bila dobra zabava tamo.

@Supreme-Analog napiši neku 

Bili smo na veceri nas 12-toro, vlasnik DS audio Aki-san je bio odusevljen pricama o Srbiji da je obecao da ce doci i posle pijanke je rekao da bi zeleo da bude Srbin, kada sam ga pitao zasto, rekao je da su Srbi poslednji samuraji na svetu

Link to comment
Share on other sites

Imali smo prelepi zvuk, operskog pevaca u sobi, veliku posecenost i prodali smo celogodisnju produkciju rucica.

Lepo za čuti, iskreno mi je drago na uspešnom nastupu. Posebno bih istakao i pohvalio vas za pozitivizam i optimizam kojim zračite, što je retko u ovim vremenima.

Utisak je da vaša ručka prevazilazi potencijal ostatka sistema u kojem je prezentovana. Posebno je interesantan i koristan link sa operskim pevačem u kojem dolazi do izražaja nemogućnost konkretnih zvučnika da adekvatno  prenesu glas. Elektronika deluje jako solidno kao i gramofonska baza.

Čestitam svakako na prodaji celogodišnje produkcije. Koliko primeraka ručice možete godišnje da proizvedete? Ukoliko je problem da javno odgovorite možete i na privatnu poruku.

Srdačan pozdrav i puno uspeha u daljem radu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, prophet said:

Lepo za čuti, iskreno mi je drago na uspešnom nastupu. Posebno bih istakao i pohvalio vas za pozitivizam i optimizam kojim zračite, što je retko u ovim vremenima.

Utisak je da vaša ručka prevazilazi potencijal ostatka sistema u kojem je prezentovana. Posebno je interesantan i koristan link sa operskim pevačem u kojem dolazi do izražaja nemogućnost konkretnih zvučnika da adekvatno  prenesu glas.

Čestitam svakako na prodaji celogodišnje produkcije. Koliko primeraka ručice možete godišnje da proizvedete? Ukoliko je problem da javno odgovorite možete i na privatnu poruku.

Srdačan pozdrav i puno uspeha u daljem radu.

20 rucica smo prodali za sledecu godinu, osnivac VPI Hari je narucio jednu od njih, stvarno je bio odusevljen mogucnostima rucice, kada je testirana pomocu Analogmadzika, dobio sam informaciju da je jedina na svetu koja moze da se nasteluje sa idealnim brojkama i to veoma brzo

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Supreme-Analog said:

20 rucica smo prodali za sledecu godinu, osnivac VPI Hari je narucio jednu od njih, stvarno je bio odusevljen mogucnostima rucice, kada je testirana pomocu Analogmadzika, dobio sam informaciju da je jedina na svetu koja moze da se nasteluje sa idealnim brojkama i to veoma brzo

Sve najbolje!

Nisam Vas upoznao, ali čovek koji nema šta da krije u životu ne može da bude loš.

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke na uspesnom nastupu,lepo je videti kad ulozeno vreme i rad imaju adekvatnu reakciju.Hvala i na galeriji masmejanih i likova kao i odlicnim slikama rucke.Cekamo priliku da se cuje kod nas.Hifiles show je odlicno mesto za to!

P.S. Ideja da se cuje ziva muzika na prezentaciji je odlicna stvar :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...