Jump to content


Parasound Halo Integrated Utisci


lesalesa

Recommended Posts

  • 6 months later...
On 5/13/2019 at 7:23 AM, lesalesa said:

Po onome sto moze da se procita, pojacalo mi deluje zanimljivo. Nazalost nisam imao priliku da ga cujem uzivo. Da li moze neko ko ga je slusao uzivo da iznese svoje utiske i zapazanja uz komentar u kom sistemu je slusao pomenuto pojacalo.

Hvala.

Koristio sam ga 2 meseca sa PSB Synchrony zvucnicima. Ovako, NAD C375BEE ima bolji bas i transparentniji je od Halo.

Izbacili su Hint koji ima malo bolju transparentnost ali je zato slabija dinamika. Pokusaj da nadjes NAD C275 snagas. Zvuci odlicno sa

Dynaudio zvucnicima. Za pretpojacalo neki jeftiniji lampas i imaces vise nego dobar zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam oba modela (na Bowersima 805S), i mogu da kažem da je Delija potpuno u pravu.. NAD elektronika te serije jeste solidni midrange zvuk, ali je zato Halo integralac (prve generacije, noviji Hint 6 nisam još imao prilike da čujem) nešto puno ozbiljnije... u smislu eufonije, dinamike, spl-a ili kako će već neko formulisati ono što je u suštini "yang" strana zvučnog spektra.

Izlaz C275 je već malo drugačija priča. Bliski prijatelj vozi 2 sistema na bazi Jamo D830/D870 zvučnika, od kojih je jedan pogonjen Halo A21 izlazom, drugi upravo sa NAD C275. Razlike nisu toliko velike u korist jačeg i skupljeg Halo A21, ali se smer nasluti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...