Jump to content


Potrebna pomoc,ljubav na prvi pogled(sluh).Teski Vintage


HiFi Lover

Recommended Posts

11 sati ranije, vladat1 said:

Pa to je i suština. Kada ja nisam bio zadovoljan kako Stone radi, rekao sam jasno i glasno. Na Integri A8650 mi ne radi Mode mono/stereo (samo stereo) i svremena na vreme me zeza levi kanal. Kada se pojača malo i probije radi normalno. Čika Pera me upitio na  @Gox co. i nadam se kada sledeći put idem na BG, da pitam da mi se to reši. Inače na tom pojačalu je rađan "totalni refresh" + ovi navedeni problemi. Posle onih pisanja nisam hteo ni da ga otvaram, da ne se nerviram bez veze :D  Sada mu radim drvene staranice. Želim da ostane kod mene.

 

@HiFi Lover mada mislim da ovo što si napisao je malo i sebično. Ako si ti platio školu, znači da trebaju i drugi :) Ispravi me ako grešim.

Ima istine u tome ste napisali.Serviser je mozda imao 100 zadovoljnih musterija i sada da nekog crnim ne bi bilo uredu.Mozda bi isti serviser uspeo da sredi bas vasu Integru a ne bi mogao mog soundmastera.Uostalom vidi se kod koga je servisiran na slici koju je postavio @Gox co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...