Jump to content


Yamaha T1


audiofix

Recommended Posts

Potrebna mi je pomoć u vidu saveta(podešavanje bez specijalne merne rf to jest  vf merne opreme ,ako je to uopšte moguće) ili adesa  servisa koji je kadar da podesi to jest kalibrise radio prijemnik .Inace serviser sam audio opreme duže od 30 god ali u oblasti niskih frekfencija nemam niti jedan uredjaj koji prelazi audio opseg.Servisno upustvo imam ali zahteva se specijalna merna oprema koju nemam,nisam sujetan rado cu platiti nesto sto ne mogu uraditi, volim  da slušam radio i žao mi je da uredjaj ne ostvrai svoj pun potencijal.Tuner radi sve u svemu nije lose ali mislim da moze bolje a i posle tolikih godima upotrebe verovatno je razdešen.Mogu uštedeti vreme(a i novac )da pomenjam kondezatore dal u napajanju ili u ostatku uredjaja)ali sve po dogovoru.

Link to comment
Share on other sites

U Šidu sam,kondezatori nisu problem doduše trebaće mi neko vreme da to odradim jer neke imam a neke ne .I u kom delu uredjaja da promenim kondezatore.Danas sam radio napajanje za strari Soundcraftov mikser iz 90" koji je imao bolje kondezatore nego kondezatori koje sam spremio da ih zamenim ,samo su dva kondezatora u fantom napajanju izdahnula sve ostalo je  ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...