Jump to content


Dobra (najbolja) prodavnica ploca u Becu


DejanM

Recommended Posts

Nekoliko ljudi me je pitalo gde mogu da kupe (polovne) ploce u Becu i gde je izbor dobar. Takvih prodavnica u Becu ima vise i neke smo vec pominjali na ovom forumu u raznim diskusijama. Ima jedna prodavnica, koju sam ja iz nekog razloga uvek zaboravljao da pomenem iako je to zapravo jos jedina prodavnica gde ja odlazim cesce. Razlog tom mom opredeljenju lezi u cinjenici da imaju izuzetno dobru ponudu jazz LPs, polovnih i novih, pri cemu su polovne ploce zbilja odlicnog kvaliteta (a i da nije daleko od mog posla). Izbor je manji nego u prodavnicama ploca koje se nalaze oko Mariahilferstrasse ali je zato taj izbor daleko kvalitetniji. Tako kvalitetnu ponudu jazz LPs ja nisam sreo u Becu. Cene su medjutim nesto jace i ovde nema ploca za 5 ili 10 eura (ili ih ima jako malo) ali zato mozete naci neka jako retka izdanja.

Web stranica:  http://www.audiocenter.at/ac-main.php

Prodavnica se nalazi u samom centru grada, na Judenplatz-u. A kada ste vec tu posetite i Jevrejski muzej koji se nalazi odmah pored prodavnice sa jedne strane, dok se sa druge strane nalazi dobar a ne preterano skup grcki restoran, poznat po tome sto nema grckih jela u ponudi (:D). Ali zato imaju dobra grcka bela vina ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...