Jump to content


Bose am5 series 3, amp


dkjazz

Recommended Posts

nisi pitao kolika je soba i sta se slusa ......i naravno slika prostora :screwy

Soba 20 kvadrata, sluša se light jazz. Sony mi je nekako ispran zvuk, bass mi mumla a visokih nema, ispravan je receiver, servisiran skoro, strgx79es. Volim obojen zvuk, volim loudness switch kad ima.
Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, dkjazz said:


Soba 20 kvadrata, sluša se light jazz. Sony mi je nekako ispran zvuk, bass mi mumla a visokih nema, ispravan je receiver, servisiran skoro, strgx79es. Volim obojen zvuk, volim loudness switch kad ima.

Lijep risiver,to sto nema visokih koliko volis i mutan bas, da nije zbog pozicioniranja zvucnika ili sobe.Taj risiver nikad nijesam cuo niti nesto slicno od Sony ES klase.Iz ES klase nizi model risivera , ali opet vjerujem da je bolji od recimo Yamaha, Denona i Pioneer risivera istog godista.Vjerujem da nije neko cudo, ali isto tako da moze da zavrsi posao sasvim pristojno?Poigraj se sa smjestanjem zvucnika u prostoru.Mozda da promijenis zv. kablove?

Link to comment
Share on other sites

To nije opcija, uštemovani su u zid
Za bass sto mumla ima veze sa pozicioniranjen, za nedostatak visokih sumnjam. Kao da ovaj Sony vise ne radi kao ranije, ali majstor kaze ispravno. Recimo imam neko pojacalce Fisher od mini linije neke, staro 30 godina, tesko 12kg,to mnogo lepo zvuci na bose na tiho, pršte visoki samo tako, jedino sto fali snage, ulaza, i daljinac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...