Jump to content


Ana Popovic


DejanM

Recommended Posts

Ok ja sam je pominjao. Svirala je u Kovinu na početku karijere. Na žalost propustio. Pravi primer kako se uspeva u surovom svetu šou biznisa.
Zvezde sa područja bivše Yugoslavije odlazile su u Englesku i Ameriku i čudile se što niko ne zna za njih ................................................ Ono, niko se nije potreso ili pao na pedu.
Ima primera i iz zemalja u okruženju i sa tragičnim posledicama.

Link to comment
Share on other sites

I ja je slušam i gledam već duže. Prelepa žena i odlična muzičarka. Svirala sa najvećim bluzerima sveta a naša Kikinđanka. Koliko znam ima i decu. Mislim da joj je i brat muzičar. No to je sve manje bitno kad uzme gitaru. Ima dosta snimaka i nastupa na YT pa pogledajte i vi koji volite blues i vi koji ga ne slušate.

Preporuka !!!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, perodeformero said:

Kako misliš vaša Kikinđanka?Rođena i živela u blokovima na N.Beogradu.Ako si mislio da joj je Rade Popović iz ex banda Hush brat, grešiš.Bio joj je dečko u vreme beogradske postave Hush.

Ej,možda grešim. Nisam siguran. Čuo sam da je iz Kikinde i da je živela u NBG ali ne tvrdim.

Na kraju krajeva nije ni važno. Naša je svakako i svira vrhunski bluz.

Link to comment
Share on other sites

Ana je tehnicki odlicna. Mislim da bi se mnogi blues gitaristi mogli postodeti pred njom. Cak i oni poznati ... Vidim takodje, da je napravila karijeru, za koju bi se moglo reci da je uspesna. Moram medjutim poslusati tih njenih par albuma, pre svega onaj tripl, da bih mogao doneti neki sud. Za sada, ono sto sam mogao da cujem na YT-u me je ostavilo u odredjenoj nedoumici.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Ružić Slavoljub said:

Sto ?

Pa blues zivi od emocije, ne od perfekcije izvodjenja (to bi se uopste moglo reci za svaku umetnost). Ucinilo mi se na momente da tehnika izvodjenja kod nje ima prioritet. Ali nisam siguran jer nisam dosta toga poslusao ... tako da je to samo neki prvi i povrsan utisak.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pričate o emocijam ko da je ovo 1968 ona svira kako od nje traže izdavačke kuće da bi svi zajedno zaradjivali lovu, trend je takav,traži se perfekcija izvodjenja i zanimljiv nastup a emocije su nekad bile važne kada su nastale naj bolje blues ploče, ko da je Bonamassa sa emocijama i da ne nabrajam dalje

Link to comment
Share on other sites

Just now, Body said:

Ljudi pričate o emocijam ko da je ovo 1968 ona svira kako od nje traže izdavačke kuće da bi svi zajedno zaradjivali lovu, trend je takav,traži se perfekcija izvodjenja i zanimljiv nastup a emocije su nekad bile važne kada su nastale naj bolje blues ploče, ko da je Bonamassa sa emocijama i da ne nabrajam dalje

Ana snima ploče u sopstvenoj produkciji, tako da to što pričaš nema blage veze sa životom...

Link to comment
Share on other sites

Slušali smo je u legendarnom bgd Vox klubu na Banovom brdu u Lješkoj ulici....90-tih god. Bili su to počeci. Ali sjajni. Ona je bila pravi devojčurak a svirala blues! Šok za naše kulturološke prilike!
Slušao sam je u Mixeru pre par godina. Vrhunska svirka. To je moderan, prečišćen zvuk. Bend iz USA, svi, ako se dobro sećam. Lepe kompozicije...raznorodne.

Sent from my LG-M700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, Body said:

Anu znam lično prema tome pričam iz prve ruke za tvoju informaciju u USA je sve business

Očigledno je ne poznaješ dovoljno dobro jer bi znao da ne snima ni za jednu poznatu izdavačku kuću, i moja primedba se odnosila na taj deo, a inače ne vidim ništa loše u tome što neko od muzike pravi biznis...

Link to comment
Share on other sites

Na stranu Lenon, ne znam kako je to upalo. Nisam neki ekspert, preferiram drugu vrstu muzike, ali tu ima dovoljno duše, da je poznata imena (sa kojima je svirala i snimala) nisu otkačila sa - ajde mala briši.
Muzika je i biznis i to veliki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...