Jump to content


Koji je najbolji CD player koji ste slusali, i zasto?


anubisgrau

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yes postoji mali delay isporuci zbog spedicije vece kolicine uredjaja koji kasne,al ko ceka taj se naceka ;-)

Таман кад Ñтигне да га пробамо Ñа Јамахом :rolleyes:

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, ali koristiÅ¡ reÄ "sikter", pa sam te provalio. :)

Za tebe bi bilo afirmativnije da si po tome sto koristim rec "sikter" pomislio da sam citao knjigu "Noz" a ne da gledam turske serije... Bojim se da si se ovoga puta ti "okliznuo"... :)

Toliko. ;)

Link to comment
Share on other sites

Za tebe bi bilo afirmativnije da si po tome sto koristim rec "sikter" pomislio da sam citao knjigu "Noz" a ne da gledam turske serije... Bojim se da si se ovoga puta ti "okliznuo"... :)

Toliko. ;)

978 turcizama koji su u manjoj ili većoj meri još uvek u upotrebi u srpskom jeziku sigurno nisu posledica turskih serija. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Sto mislis da nisu to Turci pokupili od Srba? Da je Vuk Karadzic ziveo juznije, istocnije, zapadnije zvanicni knjizevni ne bi bio ovakav.

Pogledaj "novokomponovani" Hrvatski koliko se razlikuje od klasicnog a za 2-3 generacije sve sto danas koriste bice pozajmica iz stranog jezika.

Link to comment
Share on other sites

Za tebe bi bilo afirmativnije da si po tome sto koristim rec "sikter" pomislio da sam citao knjigu "Noz" a ne da gledam turske serije... Bojim se da si se ovoga puta ti "okliznuo"... :)

Toliko. ;)

Kad smo kod literature, meni su na pameti uglavnom malo ozbiljnije stvari. Sad si me tek razoÄarao. :wave2

Link to comment
Share on other sites

A el mogu ja da pitam neÅ¡to Äisto teorijski?

Ako je PHILIPS ( ajde de i SONY) izmislio CD kao format, valjda je tada i osmislio krajnje domete kvaliteta tog formata ( npr prilikom snimanja) pa je onda trebalo i da kreira i player koji bi mogao da izviÄe maksimum iz tog formata. Na stranu to da li je PHILIPS  hteo da ga proizvodi ( playera) u tom kvalitetu, makar i kao ezoteriÄni flagship a ne kao masovni proizvod ali otkuda sad ( tridesetak godina kasnije)  da se pojavljuju ultra high end playeri koji daleko kvalitetom prevazilaze modele iz perioda nastanka CDa kao formata?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...