Jump to content


Hi-fi savjet


miilleenium

Recommended Posts

10 minuta ranije, SUROKVL said:

Znači ovako:

1. KIMBER TC!"

2. FTA zvučnički

3. Wire World Oasis (waljda je taj)

4. Patašonmud, ako ima na lageru :D

Pa ko koga ošiša, a ko koga obrija i izdepilira :D

Deal! :thumbsup2

P.S.

a rezultate necemo da objavimo, cisto da nerviramo :ruganje Paju patka! 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minuta ranije, SUROKVL said:

Nestalo mi toalet papira :lol:

Ja namerno neću da naručim te drvene đunte od tebe jer obožavam da gledam face ljudi u trenutku kad primete kartonske cilindre od potrošenog toalet papira ispod zvučničkog kabla. Različite su reakcije, neki hoće da crknu da saznaju šta je, a neki su u fazonu bolje da ćute i prave se da nisu primetili da ne ispadnu glupi u društvu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, golum said:

Ovo za lakse brisanje prasine - svaka cast :D.

Usrasmo temu coveku...

Ne smeta mi, samo vi rokajte. :) Jedino sto ste me sad malo zbunili, jel dobar taj kabel( po netu citam samo najbolje za njega), jel si pase ta yamaha sa zvucnicima, ako ne, zasto? Koliko vidim pase al ne razumijem o cemu to jager prica, kakav je to zvuk koji yamaha daje, los, cudan, specifican?

Edit: Samo da jos jednom napomenem, ne trazim neki ultrahipersonicni zvuk svemirsko-studijske kvalitete(i cijene), trazim nesto sto ce zvucat dobro, kolko-tolko kvalitetan zvuk. Imajte na umu da sam do nedavno slusao muziku na Trust zvucnicima od 300 kuna odnosno 40€, woofer plus 2 mala zvucnika spojeni na komp, woofer je bio ispod stola zatrpan svakakvim glupostima u cosku, a zvucnici jedan lijevo dva metra od mene, drugi pol metra iza monitora, takoder poluzakriveni s hrpom raznih gluposti na stolu. Kvaliteta zvuka top, ako slusa osoba s dijagnosticiranim stupnjom gluhoce od 95%. Tako da ono sto ja trazim je da zvuk bude bolji od toga, a iako se ne kuzim u to, mislim da to nije tesko postic. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Woland said:

ma pusti jegera nije slušao ni Yamahu ni Kimbera.. dakle ta Yamaha 803 i Kimber 8 ako nemaš para onda 4TC

Tako ce i bit pretpostavljam, 8TC... Sta ti kazes Wolande na tu kombinaciju sa tim zvucnicima?

 

Jager, pa zasto ne napises koji je problem s njima? Kao sto sam napisao jos u prvom postu ove teme, i naknadno vise puta spomenuo, ne razumijem se i zbog tog razloga i jesam ovdje. Meni ne znaci apsolutno nista kad mi kazes nesto tipa "ja to ne bi spaj'o", "zvucnici i pojacalo nisu dobra kombinacija" ili "uzmi nesto bolje". Volio bi konkretniji odgovor zasto ne. 

Link to comment
Share on other sites

Nije nikakav problem sa njima. Šta god da kupiš biće odlično u odnosu na kompjuterske zvučnike koje si do sada slušao.
Društvo se raspojasalo i džezira.
Koji god kabl da staviš biće dobro. Za Kimbere i ostale za.......e ima vremena. Kad naučiš šta hoćeš od sistema. Vrati se malo na početak teme i vidi šta su ti ljudi savetovali.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imam 8tc, novi i stari model, kao i 4tc. Slušao ga kod sebe dosta dugo i u 2-3 druga sistema.

Solidan izbor bilo koji da uzmeš. Velika prednost ovog kabla je što nigde neće da napravi neki problem. Ima naravno boljih, ali on uvek solidno legne gde god da ga staviš. Jednom rečju kabal za svaku priliku.

-------------------

Uzgred, ne treba se držati nekog brenda kao sveto pismo. Znaju oni i da naprave u nekoj seriji ili neki drugi proizvod dosta lošiji. Recimo Kimber ima loše strujne kablove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...