Jump to content


telekomunikacione usluge, cena, performanse,


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Sad mi bio na vrata prodavac mts paketa. Ponuda je sledeća:

BOX4 

TV: 3 setup boxa sa vraćanjem unazad (tri TV aparata ukupno) , HBO do kraja godine a verovatno i sledeće

mobilni : Omorika 1 ka svima neograničeno , m:tel 100 minuta (bosna, CG, AU ne mi interesa, nemam nikog tamo)

internet 20/4

Fiksni: neograničeno ka fiksnim i ka 064 i 065

Specijalna ponuda 10 meseci po 1 dinar a posle (do dve godine) 3699 dinara.

To mu dodje 2160 dinara mesečno u proseku za dve godine. posle će vidimo koji paket i kod koga.

Trenutno plaćam 3430 sbb i 1700 mts =5130

Račun mi 3000 manji  (tj više nego duplo) malo li je?

E sad , pitanje za forumaše koji imaju mts. Kako ste zadovoljni kanalima i slikom ?

Link to comment
Share on other sites

Imao boxove od 2008. do prošle godine. Slika izvanredna. Ovi mlađi možda i imaju primedbe, ja ne.
Problem je kad nastane pičvajs neki. Svake godine po nekoliko dana ne radi kako treba ili u opšte. Pre dve godine nisam imao 8 dana internet, fiksni i IPTV. Ništa!!
Kuko, molio, plako, čupo ovo malo kose što imam. Ništa. Posle osam dana dođe čovek i nešto meri i vodi zanimljive razgovore sa nekim. Uz idiotska pitanja da li sam ispravno priključio spliter?!?
Ja plačem i molim ga da ode u našu poštu gde im se već nalazi to i da tamo popravi. Reko' znam, već smo imali takve situacije.
Posle nekog vremena ode i ja za pola sata dobijem sve.
Jedna napomena IPTV ti smanjuje protok interneta, dosta! I nema sve kanale koji me interesuju a nije sport.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Slika na TV,  oba operatera ne moze da se poredi.  Nebo i zemlja. Koristio sam oba, i ostao kod SBB. Da ne pricam o net brzini. Raskopali pola Vrsca za optiku, ima je mali broj ljudi. I to pre par godina. Cak i moju ulicu. Pitam ih kada ce? Uskoro. Prodje to i vise od 4 godine.....

Samo SBB. 

Link to comment
Share on other sites

Kanali na MTS-u su malo bezveze, ako se izuzme Euronews, koji je stvarno dobra stanica.

TV preko SBB-a, a internet preko MTS optike:

IMG_0853.jpeg

Držim razdvojene usluge jer je SBB nepouzdan i sa čestim prekidima, dok za četiri godine MTS internet nije imao nijedan prekid.

On 21. 4. 2019. at 19:31, Spachek said:

s tim sto se oni ograde pa u ugovoru napisu do 20 pa mogu da ti isporuce i 5

Ne, u obavezi su da isporučuju minimalno 80% ugovornog protoka.

Link to comment
Share on other sites

Данас мтс преко оптике има исти квалитет слике 1080i канала као и сбб. За разлику што ови други нуде и два 4К канала. За интернет мтс оптика је неупоредиво боља од сбб кабла, док преко оптике сбб обавезно натује. Чему та пожртвованост за једне или друге? Имамо у згради 6 оператера (5х оптика и сбб кабл), ко понуди повољније тамо. Прошло је време када је сбб условљавао бројем уређаја, само један напреднији, плаћај ренту за други и трећи итд. Ускоро и А1 нуди своју оптику. Када погледате цене и понуду унитед групе у другим земљама, престаћете да их жалите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...