Jump to content


Magnat All Ribbon 6 PII


DB.

Recommended Posts

2 sati ranije, Punisa Racic said:

Promenji su kondezatori za bas i srednje. F@T su stavljeni i u redu je sve. Cuje se promena.Za visoke planiram da uzmem Arcotronics Mkp 3,3 polipropilen i ERO mkp 1840 0,68nf takodje polipropilen.Da li je to zadovoljavajuci izbor? 

Ako su ti oni sivim oni svi imaju oko 10% manji kapacitet nego što piše. Moraš ih izmeriti pa dokupiti koliko treba do 3.9uf. Ja savetujem Wima FKP10, mislim da najlepše zvuči sa njima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, Nixie said:

Ako su ti oni sivim oni svi imaju oko 10% manji kapacitet nego što piše. Moraš ih izmeriti pa dokupiti koliko treba do 3.9uf. Ja savetujem Wima FKP10, mislim da najlepše zvuči sa njima.

Arcotronics su zuti, izgledaju kao bipolarci lezeci. Rade iz Zajecara je prodavac, merio ih i napisao tacno ESR 0,03. A Ero su plave boje, te mi je on preporucio da dodjem do 3,9uf. Ima ih i majstor na kp (Arcotronics) i kostaju 3,5e odmah ispod Icela. 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Punisa Racic said:

Arcotronics su zuti, izgledaju kao bipolarci lezeci. Rade iz Zajecara je prodavac, merio ih i napisao tacno ESR 0,03. A Ero su plave boje, te mi je on preporucio da dodjem do 3,9uf. Ima ih i majstor na kp (Arcotronics) i kostaju 3,5e odmah ispod Icela. 

Onda sam pogrešio, uzmi te ako su izmereni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...