Jump to content


Potreban USB na TOSLINK adapter


steva

Recommended Posts

On 18.3.2019. at 21:20, siroma said:

Sve je ovo bižuterija.

Proveri da laptop nema optički izlaz mixovan sa audio out.

treba ti toslink sa 3,5mm priključkom

921c99cb-fcbf-4f92-b00d-b69e277af26e.jpg

Pozdrav Siroma, taj prikljucak od 3,5 mi se provereno pokazao kao najgora veza igde. Gde god je on tu je i problem...bar kod mene .I na kompu i na externoj kartici i na MACu...to je vec puno za slucajnost.Sad sam se setio, i na predhodnoj kartici isto.

Dali ima neka varijanta usb na toslink ili spid direktno kao jedan kabel i koja bi veza za daljinu bila kvalitetnija.nisam nigde video:eek:

Od izlaza na kompu imam tu 3,5:excl:, usb, hdmi

U pitanju je realnih 8m. Do sada sam koristio USB( onaj sa pojacivacem) ali mi je vec tri puta crkavao a sakrivam ga ispod lajsni koje se lepeeeeee:screwy

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zikibiker said:

Pozdrav Siroma, taj prikljucak od 3,5 mi se provereno pokazao kao najgora veza igde. Gde god je on tu je i problem...bar kod mene .I na kompu i na externoj kartici i na MACu...to je vec puno za slucajnost.Sad sam se setio, i na predhodnoj kartici isto.

Dali ima neka varijanta usb na toslink ili spid direktno kao jedan kabel i koja bi veza za daljinu bila kvalitetnija.nisam nigde video:eek:

Od izlaza na kompu imam tu 3,5:excl:, usb, hdmi

U pitanju je realnih 8m. Do sada sam koristio USB( onaj sa pojacivacem) ali mi je vec tri puta crkavao a sakrivam ga ispod lajsni koje se lepeeeeee:screwy

Teziste je na ,, jedan kabel ,, bez konvertera :oops:,, dali postoji i koja je veza bolja :roll:

ja nisam do sada naleteo na nesto slicno pa mislim , mozda neko iskusniji jeste

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...