Jump to content


Amphenol činčevi


ivanp

Recommended Posts

Ajmo sad, nadam se da neću odmah da budem razapet!:D
Nije da nisam zavario nijedan činč u životu, ali sam uvidom u yotobeta konstatovo da ne znam ništa!!
Svi na Youtube kvase prvo žice sa rastopljenim tinolom pa ondak zaleme. Ja sam mislio da tinol samo treba da fiksira kontakt žice i činča?
Yavno se zakljinjem i dajem časnu pionirsku reč da neću posle da oglašavam servisiranje i reperaciju uređaja.:D

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam ih zavario na Klotz AC-110. Slušao sam samo preko slušalica. Jako lepo čisto, bez čini mi se, zrna grubosti koje isti kabl ima sa Neutrik Rean činčevima.
A sad sasvim nešto drugačije.
Pisao sam pre izvesnog vremena o IC kablu sa Alija koji se reklamira kao Van Den Hul.:D Reč je o falsifikatu lepe žute boje. Na njemu piše Van Den HUI!!:D
Mekan je i elastičan i uopšte ne zvuči loše.
Nameravam da na njega stavim Amphenol činčeve.
Za ovu cenu koliko sam ih platio ne nameravam da se zezam sa grupnim nabavkama.DSCN4217.JPG.a6126cf151abe571309f1a66337f0e4b.JPG

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, ivanp said:

Sinoć sam ih zavario na Klotz AC-110. Slušao sam samo preko slušalica. Jako lepo čisto, bez čini mi se, zrna grubosti koje isti kabl ima sa Neutrik Rean činčevima.
A sad sasvim nešto drugačije.
Pisao sam pre izvesnog vremena o IC kablu sa Alija koji se reklamira kao Van Den Hul.:D Reč je o falsifikatu lepe žute boje. Na njemu piše Van Den HUI!!:D
Mekan je i elastičan i uopšte ne zvuči loše.
Nameravam da na njega stavim Amphenol činčeve.
Za ovu cenu koliko sam ih platio ne nameravam da se zezam sa grupnim nabavkama.

Šteta što još nema Čak Noris kablova da i njih probamo.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...