Jump to content


Bookshelf ili floorstander + pojačalo (sa integrisanim dakom) + dak


Mosi

Recommended Posts

  

6 minuta ranije, Mosi said:

Što da ne, avantura. Zato kažem da ću sačekati da olabave ovo sa testom. Ne znam, videćemo šta će biti.

 

 

Да олабаве са тестом... хех... мора поврате оних 100е... можда боље да сачекаш да уђемо у ЕУ па онда нема царине. :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gvlada said:

То ти кажем...

:thumbsup2

2 hours ago, nesone said:

Mani se politike. Samo visoka vernost. 

A za avanturu svaka čast. Javi nam kako je prošla. 

Ma kakva politika, neću da budem budala. :listen

Javljam obavezno, malo sam se izlanuo unapred ali šta je tu je. Ako prođe, kul, ako ne, opet kul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tako se završilo za sada, predugo je čekao sigurno 2 meseca i kad mu je naletelo, otišlo je. Inače sam naleteo na Exposure 2010s2d u Holadniji za 400e, danas kontaktiram prodavca i rekao mi je danas dolaze ljudi da pogledaju. Drugar mi je u Holandiji pa ako naletim na nešto mogu preko njega. Svašta nešto po internetu može da se naleti, najradije bih da sam solidne finansijske mogućnosti da odjednom uletim sa novcem kod naših prodavaca ili domaćih konstruktora. Ovako će potrajati. Prepiska sa Creeka da ne ispada da lažem. :listen

1342839775_Creek50A.thumb.png.0d989260d242f0cc09b6481a421c2b62.png

Link to comment
Share on other sites

  • Willi Studer changed the title to Bookshelf ili floorstander + pojačalo (sa integrisanim dakom) + dak
On 28.5.2019. at 20:30, Mosi said:

Hvala, Naim nait s5i (600e+) ima jače cene u odnosu na creek evo 50a (450 eur), kada sagledam finansijsku stranu. Iz drugog ugla gledano, koliko sam primetio po forumu tu i tamo, ne sumnjam u naimovu superiornu elektroniku iako ne znam ništa o njoj nažalost. Estetski, Exposure 2010 s2d i Creek evo 50A su mi najprivlačniji. Pojačala su pretražena preko hifisharka.

Creek i Exposure su u startu jeftiniji pa je normalno da se i polovni prodaju za nizu cenu od Naima. To narocito vazi za Creek Evo50A.

Link to comment
Share on other sites

On 3.11.2019. at 22:14, Mosi said:

Izgleda da će najverovatnije da padne CXA60 i da sa time završim stereo priču na neko vreme.

Da li je neko čuo i može da prenese utiske u vezi Cambridge Audio CXA60.

CXA60 je inferioran u odnosu na sve pomenute. Opet naravno daleko najjeftiniji kad je bio nov.

Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2020 at 11:37 PM, Sonichammer said:

Creek i Exposure su u startu jeftiniji pa je normalno da se i polovni prodaju za nizu cenu od Naima. To narocito vazi za Creek Evo50A.

 

On 5/23/2020 at 11:39 PM, Sonichammer said:

CXA60 je inferioran u odnosu na sve pomenute. Opet naravno daleko najjeftiniji kad je bio nov.

Posle traženja informacija po internetu tako sam nesto i pretpostavljao. Ovo je samo još jedna potvrda, Hvala na odgovoru. Razmisliću šta mi je činiti, ne žurim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hvala @Denny, sledeći korak je wireless streamer, jer sva muzika se sluša sa Tidal aplikacije ili sa harddiska. Sugestije su dobro došle ako neko želi da pomogne. Mislio sam o uređajima kao ZEN Stream, Bluesound Node nove generacije, Audiolab 6000N, Cambridge Audio CXN V2, cocktailAudio N15.... Ni sa jednim streamerom nisam imao posla niti video kako radi. Prosetacu, ako me ne isteraju, do HiFi radnji po Beogradu da vidim kako sve to funkcioniše. Mogu da bacim pogled na polovne uređaje ili nove pa nešto da platim unapred a ostalo da razložim na par meseci. I trebalo bi da se posluša neki drugi dac, ovaj kineski Khadas Tone 1 je prvi. Da li je bolje imati odvojene uređaje, dac i streamer ili oba u jednom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...